dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Uszkodzony ząbek mechanizmu zamykania okna

    Witam, mam problem od paru lat, ukruszył mi się mechanizm do otwierania okna, przez co nie można go tak naprawdę zamknąć, ukruszył się jeden z ząbków. Materiał, z którego jest zrobiony nie jest spawalny ( co widać, upalił się podczas próby naprawy ) jest po prostu lichy. Czy są jakieś listwy do kupienia do tego typu okien lub istnieje inna możliwość naprawy ? Okno z późnych lat 90 lub początek 00.+








  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Nie wiem jak Ci pomóc, ale na pewno kolega Ivo będzie widział.
    Najlepiej jakbyś z tym elementem poszukał firmy okiennej ze śmietnikiem, w którym zwykle są takie okna z demontażu.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Okna z roku 1997r. taka chwilowa partia, nawet producenta nie ma. Myślałem nad kupnem takiej całej ramki do wstawienia.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Ramkę (czyli skrzydło? ) czy zasuwnicę (zamek) i tak najszybciej dostaniesz na wspomnianych przeze mnie śmietnikach. Jak chcesz to wpadnij do mnie i sobie wybierz co CI pasuje.
    To właśnie w dobraniu odpowiedniego elementu a raczej braku chęci do tego będzie największy zachód.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony