dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Brama garażowa - jaką wybrać

    Cześć,

    Budowa postępuje, stolarkę okienną już mamy praktycznie wybraną, czekamy na aktualizację wycen, więc postanowiliśmy dzisiaj pojechać i się w temacie drzwi zewn. i bram garażowych rozejrzeć. I o ile przyzwyczaiłem się już do tego, że ceny szokują, to u Wiśniowskiego dzisiaj mnie rozłożyli Za bramę z automatem o wymiarach 5m x 2,25m wystawiono cenę w okolicach 70tys pln + montaż Dobrze że siedziałem A to już po rabatach i z promkami... Nie wydaje mi się że rozmawialiśmy o jakichś wodotryskach, czy innych drogich bajerach, więc no nie rozumiem skąd taka kwota.

    Wysyłałem tez zapytania do innych producentów i ciekaw jestem, czy to tylko Wiśniewski (notabene drzwi zewnętrzne już całkiem racjonalniej wycenili), czy to po prostu tyle kosztuje...

    Jak ktoś ma jakieś godne polecenia firmy z okolic Katowic do polecenia, to będę wdzięczny za namiary.

  2. #2

    Domyślnie

    W świetle twych rewelacji rozważałbym dobrego stolarza okucia i zawiasy od kowala ręcznie kute. A co to automatyki z różnicy będzie cię stać na wynajem ludzi do otwierania i zamykania , każdorazowo przez najbliższe dwie dekady. Oczywiście wszystko w dębinie sezonowanej przez dziesięć lat

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.918

    Domyślnie

    Cytat Napisał hesus Zobacz post
    Cześć,

    Budowa postępuje, stolarkę okienną już mamy praktycznie wybraną, czekamy na aktualizację wycen, więc postanowiliśmy dzisiaj pojechać i się w temacie drzwi zewn. i bram garażowych rozejrzeć. I o ile przyzwyczaiłem się już do tego, że ceny szokują, to u Wiśniowskiego dzisiaj mnie rozłożyli Za bramę z automatem o wymiarach 5m x 2,25m wystawiono cenę w okolicach 70tys pln + montaż Dobrze że siedziałem A to już po rabatach i z promkami... Nie wydaje mi się że rozmawialiśmy o jakichś wodotryskach, czy innych drogich bajerach, więc no nie rozumiem skąd taka kwota.

    Wysyłałem tez zapytania do innych producentów i ciekaw jestem, czy to tylko Wiśniewski (notabene drzwi zewnętrzne już całkiem racjonalniej wycenili), czy to po prostu tyle kosztuje...

    Jak ktoś ma jakieś godne polecenia firmy z okolic Katowic do polecenia, to będę wdzięczny za namiary.
    Ciekawe - Segmentowa Brama Garażowa UniPro 500x210 marki Wiśniowski wraz z kompletem automatyki (struktura Woodgrain ) cena - 6159zł .
    Na pewno się nie przesłyszałeś ?

  4. #4

    Domyślnie

    Mam to na papierze Z tym że model UniTherm

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    werka878

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    LEGNICA
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    56

    Domyślnie

    7 nie 70tys napewno literówka bo byla by nawet droższa od takiej i to sporo

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ggg.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	436859

  6. #6

    Domyślnie

    zeby to jakis automat wyceniał to ok, ale to przecież sprzedawca na miejscu, z poważną miną - no chyba wie co sprzedają i widzi 10x różnicę Ale aż zadzwonię tam we wtorek, bo jesli przecinek nie ten to cena już się robi znośna

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Tak ,taka brama powinna kosztować w okolicach 7 tys. A jeśli sprzedawca powaznie zaczyna od 70, to olej go, niech swoje "chwyty marketingowe" trenuje na sobie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Jest taka firma w =Sanoku DROMA po &-16 latach bez awarii Fakt ze motowali sami bylo drogo (pojecie wzgledne) bo dziala do dzis troszke oliwki raz w roku na zawiasy i ulementy ruchome i dziala a o to chodzi!
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  9. #9

    Domyślnie

    7tyś to dużo? Wg mnie niedużo.

    A 70tyś to ja zapłaciłem za wszystkie okna do domu gdzie przeciętny dom ma okna za jakieś 25tyś...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony