dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Lista firmowych niechińskich kabin prysznicowych.

    Witam! chciałbym zakupić kabinę prysznicową z hydromasażem interesują mnie tylko dobre firmy nie chińczyk lecz nie wiem kompletnie jakich firm szukać proszę o listę producentów wysokiej jakości.

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Nie ma takich.Albo china albo indonezja

  3. #3

    Domyślnie

    a te z Indonezji są dobrej klasy czy też awaryjne?

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Jak wszystko. Tu pęknie brodzik,tu listwa, tu coś nie działa...itp. Takie kabiny do 3000tys to wszystkie różnią się tylko znaczkiem. Zabawa zaczyna się od 10 tys w wzwyż. Pytanie czy chcesz tyle wydać na kabinę ?

  5. #5

    Domyślnie

    o Kurcze to mnie nie pocieszyłeś a za 5 tys nic nie kupi dobrego? Zależy mi na tym aby była prosta w montażu czyli z tyłu wystają tylko dwie rurki wpinam się złączką alupex bezpośrednio żadnych tynków i ustawiania rur przyłączeniowych w ścianach. A co sądzicie o firmie duschy?

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Ponoć produkcja indonezyjska taką dostałem informacje od sprzedawcy jak szukałem i że nic szczególnym się nie wyróżnia. Sanplast jeszcze jest ale ceny od 10tys wzwyż .Też szukałem jak Ty , oblatałem większość sklepów i każdy mówi,że te kabiny nie są już w modzie i jest ich coraz mniej . Inni mówili,że to różni się tylko nalepką. Ja akurat szukałem otwartej, z wysokim brodzikiem i tu wybór jest bardzo mały.

  7. #7

    Domyślnie

    ja tam się nie sugeruje modą ważna aby przyłącz była banalnie prosta, solidność wykonania i fajnie by było gdyby były hydromasaże ale jeżeli nie będzie też się obejdzie. Kusi mnie ten model

    https://www.lazienkaplus.pl/pl/sanpl...,486540,144,i/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony