dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Stan deweloperski - kiedy może wchodzić ekipa?

    Pod koniec grudnia otrzymam klucze do mieszkania w stanie deweloperskim.
    Ściany wewnętrzne były tynkowane ponad miesiąc temu (wszystkie okna są otwarte, ale wiadomo jaka jest pogoda). Wylewka podłogowa będzie wylewana na dniach.
    Czy w drugiej połowie stycznia może już wejść ekipa wykończeniowa? Czy wszystko zdąży wyschnąć do tego czasu na tyle, aby kłaść gips na ściany i panele/płytki na podłogi?

    Nie wiem na ile to pomoże, ale mógłbym wprowadzić podczas wykończenia jakieś dodatkowe źródło ciepła, farelka, czy coś? Nie wiem jeszcze kiedy będę mógł włączyć centralne ogrzewanie i na ile jest sens.
    Ostatnio edytowane przez eldorado2009 ; 15-11-2019 o 10:08

  2. #2

    Domyślnie

    W takim wypadku to bardziej musisz wyciągnąć wilgoć niż grzać. Chyba że będzie minus

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał eldorado2009 Zobacz post
    Nie wiem na ile to pomoże, ale mógłbym wprowadzić podczas wykończenia jakieś dodatkowe źródło ciepła, farelka, czy coś? Nie wiem jeszcze kiedy będę mógł włączyć centralne ogrzewanie i na ile jest sens.
    Ogrzewanie kaloryferami?
    Jak tak to grzej i wietrz. Przed płytkami (a tym bardziej przed panelami czy drewnem) sprawdź wilgotność wylewki.

    Jak ogrzewanie podłogowe - to miesiąc po wylewkach rozpocznij cykl wygrzewania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony