dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jaki napęd do bramy wybrać?

    Mam dylemat odnośnie wyboru napędu do bramy wjazdowej na teren posesji (domu). Brama jaką wybrałem to brama dwuskrzydłowa uchylna stalowa o wymiarach 350 x 154 cm. Jeśli ktoś ma podobną otwieraną automatycznie prosiłbym o sugestie sprawdzonego przez Was producenta.

  2. #2

    Domyślnie

    W kwestii może nie tyle technicznej co estetycznej - każda brama ma inną konstrukcję - odległości pomiędzy elementami różnią się i nie masz pewności jak wyglądać będzie efekt końcowy. Proponowałbym przeanalizować rysunek techniczny bramy i konkretnego siłownika i zobaczyć jak wypadają wymiary

  3. #3

    Domyślnie

    tak naprawde nie okresliles czego potrzebujesz, a po takim opisie mozna zaproponowac wiele napedow
    gdybym mogl cos zaproponowac to nie kierowanie sie opinia ogolnie o marce tylko o konkretnym produkcie

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli do bramy dwuskrzydłowej to mogę polecić napęd, który mam u siebie założony już ponad 2 lata bezawaryjnie - [moderowano]. Zbliża się trzecia jego zima i póki co nie sprawiał problemów. Myślałem, że przy niższych temperaturach może tracić zasięg albo na prędkości zamykania - nic takiego się nie dzieje. Dodatkowo podpiąłem sobie małego UPSa w domu w razie 'w' i działa nawet przy braku prądu. Gdybyś miał pytania co do instalacji postaram się pomóc ale powinieneś dać radę założyć sam
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 20-11-2019 o 14:01

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał orto Zobacz post
    Jeżeli do bramy dwuskrzydłowej to mogę polecić napęd, który mam u siebie założony już ponad 2 lata bezawaryjnie - [moderowano]. Zbliża się trzecia jego zima i póki co nie sprawiał problemów. Myślałem, że przy niższych temperaturach może tracić zasięg albo na prędkości zamykania - nic takiego się nie dzieje. Dodatkowo podpiąłem sobie małego UPSa w domu w razie 'w' i działa nawet przy braku prądu. Gdybyś miał pytania co do instalacji postaram się pomóc ale powinieneś dać radę założyć sam
    O jakim napedzie mowisz? bo chyba cos zostalo wyciete a chetnie bym sie dowiedzial?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotr5555 Zobacz post
    O jakim napedzie mowisz? bo chyba cos zostalo wyciete a chetnie bym sie dowiedzial?
    Moi drodzy. Jeszcze jeden taki post a wszystkie cztery nicki uczestniczące w tej dyskusji zostaną zbanowane, a dla potomnych wymienię markę, którą tak usilnie promujecie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony