dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Dokładnie,

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fugaz Zobacz post
    Robili wczesną wiosną więc temperatura i słońce to nie była przeszkoda - płachty i tak mieli rozwieszone. Znajomy ma szary styropian i nic mu się z nim nie dzieje - tylko on zaś ocieplał późną jesienią. Może problem występuje tylko w momencie klejenia i trzeba mieć to na uwadze. Gdyby to był jakiś spory problem to już dawno by szarego nie robili.
    Piszesz gwarą, spoko. Z jakiego regionu Polski jesteś?

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A Ty nie potrafisz sam odczytać ?
    Notabene - post nie jest pisany gwarą.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A Ty nie potrafisz sam odczytać ?
    Notabene - post nie jest pisany gwarą.
    Jak nie jest, jak jest. Cyt.
    "tylko on zaś ocieplał późną jesienią."

    A pytam, bo mam swoje przypuszczenia, ale chciałbym się upewnić.

    A Ty fotohobby skąd jesteś, bo też specyficznie piszesz?

  5. #25
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    No bo tu same hanysy grasują przeca.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Jak nie jest, jak jest. Cyt.
    "tylko on zaś ocieplał późną jesienią."

    A pytam, bo mam swoje przypuszczenia, ale chciałbym się upewnić.

    A Ty fotohobby skąd jesteś, bo też specyficznie piszesz?
    Jedno słowo, a Ty coś o gwarze piszesz ?
    jakby to było w gwarze, to być musiał translatora użyć, żeby wiedzieć o czym się pisze.

    Musisz być wyjątkowo kiepsko oblatany w kwestii obsługi Forum,że nie wiesz skąd pisze Fugaz, czy ja..
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #27

    Domyślnie

    Mam na całej chałupie grafitowy frezowany 20cm. Nie było żadnego problemu z przyklejaniem, wyginaniem itp. Styro było kładzione w upalne lato, ale miejsce było zawsze zacienione, albo kładziony był jak po danej stronie budynku był cień.


    Co do przewodności cieplnej to sie nie wypowiem bo teoretycznie miał 0,032, ale jaka jest faktyczna przewodność tego sam diabeł nie wie, muszę wierzyć producentowi.

    Opinie o wyginaniu, problemach z kładzeniem itp uważam, że to wyolbrzymianie nieistniejącego problemu. Jeżeli klej był "przebadamy" i klei szary styropian (jest wyraźnie bardziej śliski- mniej przyczepny) to w czym problem ?

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Że niby do marketów mają osobna linię niż do składów budowlanych? Może jeszcze w Chinach robią?
    Markety są tańsze bo biorą wielkie ilości imają świetne rabaty

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał waka Zobacz post
    Markety są tańsze bo biorą wielkie ilości imają świetne rabaty
    Różnie to bywa. Jak biorą wielkie ilości, to co za problem przestawić linię produkcyjną czy użyć tańszego surowca?

  10. #30
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    O tych marketach to tylko firmy źle mówią że to be itp ale mojego sasiada który ma firmę docieplającą głównie bloki na osiedlach widzę w castoramie ile razy tam jestem jak bierze pełnego dostawczaka towaru ,

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał waka Zobacz post
    Że niby do marketów mają osobna linię niż do składów budowlanych? Może jeszcze w Chinach robią?
    Markety są tańsze bo biorą wielkie ilości imają świetne rabaty
    glupoty piszesz...
    znajdz mi w markecie najtanszy styropian jaki Ci sie uda, obojetnie jaki i podaj cene za paczke/m3 plus parametry.
    znajde Ci co najmniej 3 nizsze oferty.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    O tych marketach to tylko firmy źle mówią że to be itp ale mojego sasiada który ma firmę docieplającą głównie bloki na osiedlach widzę w castoramie ile razy tam jestem jak bierze pełnego dostawczaka towaru ,
    ocieplamy budynki wieksze, mniejsze... nigdy nie kupilismy systemu docieplen w markecie nigdy... nieoplacalne, problematyczne, takiej sobie jakosci, bez doradztwa , bez wsparcia... sasiad widocznie jeszcze nie trafil do dobrej firmy zaopatrujacej budowe i zasuwa sam busikiem po marketach . bez sensu no ale jak kto lubi.
    na pewno nie robi tam zakupow na budowy na ktorych robi razem z materialem. robi zakupy na elewacje gdzie on owszem kupuje towar, ale na klienta i klient placi - nie wazne ile tyle ile na paragonie/fv z marketu a on ma karte do zbierania punktow lojalnosciowych z marketu wiec jest mu to obojetne gdzie kupuje i ile placi.. bo placi za to klient i to jeszcze 23% podatku zamiast 8% a robocizna w takim ukladzie idzie "pod stolem" do reki

    niemozliwym jest zaopatrzenie sie busem w materialy w markecie na docieplenie blokow zaczynamy wlasnie pierwsze 1200m2 elewacji potrzebne:
    7ton kleju do styropianu, tir styropianu, 6,5 tony kleju do siatki, 500kg gruntu pod tynk, 3 tony tynku...
    2 tiry materialu (jeden ze styropianem) drugi z klejami busem do odebrania na 60 kursow
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony