dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał busy_beaver Zobacz post
    Czy przy montażu w warstwie ocieplenia montuje się jeszcze podkłady pod parapet ?
    ktoś coś doradzi, okna coraz bliżej

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał busy_beaver Zobacz post
    Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie.
    Dostałem też wycenę na montaż w systemie Soudal Window Instalation (14 tyś) miał ktoś z tym do czynienia ?
    Znalazłem w necie film https://www.youtube.com/watch?v=OOfQsxpHFg0
    Nie widziałem tego nawet na prezentacjach. Długo szukałem w sieci info na temat tego systemu, ale dopiero Twój link cokolwiek pokazał. Oknotest wcześniej napisał o zagrożeniach które mogą wyjść w trakcie. Z drugiej strony - czy przy Movo jest inaczej? .

    Co do ciepłego parapetu - wygląda że w tym wypadku dałoby się go użyć. Tylko czy jest potrzebny? Swego czasu system KiK pokazywał przykłady użycia ciepłych podkładów wraz z konsolami, ale wtedy parapet był "zbrojony" szyną stalową.

    Jeśli chodzi o główną funkcję ciepłego parapetu - czyli ograniczenie możliwości popełnienia błędów przez ekipy wykonujące ocieplenie i montaż ostatecznego parapetu - to w przypadku montażu w warstwie ocieplenia całość aż roi się od takich trudnych punktów - osiągnięcie dobrego efektu końcowego wymaga dokładności prac na każdym etapie.

    I jeszcze Teamplast - przyglądam się tej firmie kolejny sezon. Sprawiają dobre wrażenie, są odważni, kreatywni. Gdyby byli bliżej, to może bym i próbował poznać ich bliżej.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #23

    Domyślnie

    Prawdopodobnie montaż będzie robiony pod okiem Soudala i będzie z tego materiał filmowy (może będzie badanie szczelności)
    Dodatkowo pod wszystkie okna będą użyte podwaliny.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony