dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Położenie nowej gładzi na starej gładzi wyrównanie powierzchni po zdarciu farby

    Mam problem z fuszerką którą u mnie kiedyś wykonano, mianowicie została położona gładź gipsowa na ścianach w pokoju i od razu pomalowana bez żadnego gruntowania itp.
    Teraz jest problem tego typu ze są miejsca gdzie farba przy próbie malowania odchodzi razem z wałkiem, postanowiłem zatem zerwać całą farbę ze ścian do samej gładzi.
    Jednak po usuwaniu i zeskrobywaniu farby zostały na gładzi rożne nierówności, zarysowania, chce teraz położyć nową cieniutką warstwę nowej gładzi aby to wszystko od nowa wyrównać.
    Jednak nie wiem czy przed położeniem nowej cienkiej warstwy gładzi mam obecną gładź zagruntować gruntem głęboko penetrującym ? czy można kłaść gładź na gładź po jej dobrym odpyleniu i będzie dobrze trzymać. Dodam tylko ze gładź na ścianach jest mocno pyląca i jest z tych słabych gładzi.
    Nowa gładz którą chce dać jest duzo lepsza - Cekol A45.

    Bede wdzięczny za wszelkie doradztwo, z góry bardzo dziękuje.

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Wszystkie luźne fragmenty ścian i łuszczące się powłoki malarskie muszą być usunięte. Powierzchnię należy dokładnie oczyścić oraz zagruntować. Czystość powłoki może Pan sprawdzić ręką – nie powinno być na niej pyłu. Może Pan wykorzystać grunt polimerowy Śnieżka Acryl-Putz® GU40, który wzmocni podłoże i zwiąże kurz. Do wygładzania rekomenduję elastyczną gładź Śnieżka Acryl-Putz® ST10. W pierwszej kolejności należy uzupełnić większe ubytki, a następnie zaaplikować gładź na całą powierzchnię. Gładź warto nałożyć dwukrotnie, aby uzyskać najlepszy efekt

  3. #3

    Domyślnie

    Chociaż nie znam się na tym zbytnio to zgadzam się z poprzednikiem. Ujął temat w zupełności.
    Powstrzymajcie ich! Powstrzymajcie! Teraz! Czas najwyższy!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony