dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Remont ścian

  1. #1

    Domyślnie Remont ścian

    Witam serdecznie,

    Firma remontowa przedstawiła mi kosztorys prac i mam pytanie czy jest to poprawne.
    Dla wszystkich ścian uwzględniono:

    -Skrobanie
    -Gruntowanie
    -Warstwa MP75
    -2x gladz
    -Gruntowanie
    -Malowanie

    Czy tynk jest niezbędny przy tego typu odświeżeniu ścian? W dodatku maszynowy nakładany ręcznie?

    Brak warstwy fonishowej gladzi?

    Samo skrobanie farby wydaje mi się już zbędne gdyż trzyma się dobrze (nacinałem kratkę i sprawdzałem taśmą).

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    W jaki sposób ściany są teraz wykończone? Jeśli na ścianach jest już tynk w dobrym stanie, to jego ponowna aplikacja może nie być konieczna. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, warto dokładnie przygotować powierzchnię (usunąć luźne warstwy podłoża, oczyścić, zagruntować, uzupełnić ubytki), a następnie nałożyć gładź. Rekomenduję zastosować grunt polimerowy Śnieżka Acryl-Putz® GU40 oraz gładź Śnieżka Acryl-Putz® ST10 START – to produkt „2 w 1”, który może być stosowany jako warstwa wierzchnia, bez konieczności użycia gotowych gładzi szpachlowych.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony