dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zakup Mieszkania z działką

    Od jakiegoś czasu poszukuję mieszkania z jakąś małą działką. Jakiś czas temu natrafiłem na taką ofertę:
    https://www.otodom.pl/oferta/apartam...tml#6bbb792f6a
    Chciałem zapytać was czy jest warte takie mieszkanie tych pieniędzy jak na ogłoszeniu i ogólnie za jakieś porady będę bardzo wdzięczny.
    Byłem w biurze u tego dewelopera dowiedzieć się coś więcej o nich i tak dał mi wykaz materiałów z czego jest to budowane i co będzie w nim zrobione w tej cenie.

    [U]Fundamenty:[/U] płyta żelbetowa
    Konstrukcja budynków: ściany nośne zewnętrzne grubości 25 cm murowane z pustaków ceramicznych Porotherm Dryfix. Ściany działowe z pustaków Porotherm grubości 12 cm
    Stropy/Stopodach stropy żelbetowe, monolityczne
    Elewacja: tynk sylikonowy w technologii lekkiej mokrej
    Dach: stropodach docieplony styropianem grubość 30-40cm pokryty papą podkładową oraz hydroizolacja.
    Wykończenie ścian wewnętrznych: Tynk maszynowo gipsowy zatarty na gładko w łazienkach zatarty na ostro
    Wykończenie posadzek: Styropian, wylewki betonowe zbrojone zatarte.
    Stolarka okienna: Okna PCV ProSystem 5 cio komorowe
    Drzwi: Wewnętrzne- otwory, zewnętrzne antywłamaniowe
    Instalacje: Elektryczna, c.o piec dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe, instalacje wodno kanalizacyjne, instalacje wentylacyjne, grawitacyjne, internet- światłowód
    Balkony: na tarasach na pietrze płytki gresowe balustrady z elementami szkła
    Budynek oceplony otynkowany tynkiem akrylowym.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Tyle podał a nie podał ocieplenia ścian zewnętrznych?

    PS Wygląda jak..

    ładna reklama
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ostry35

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-688
    Posty
    3

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc sam od jakiegoś czasu się zastanawiam czy w ogóle jest sens inwestować w nowe mieszkania. Mam kilku znajomych, którzy kupili swoje wymarzone M3. Teraz co chwilę narzekają na stan budynku. U jednego popękała ściana 4 miesiące po wprowadzeniu, u drugiego ciągle zalewa garaż podziemny, a najgorzej ma trzeci, ponieważ wyszedł grzyb. To jest nie do pomyślenia. Jak na razie obserwuję rynek poprzez monitoring ogłoszeń. Znalazłem serwis https://lzx.pl/ który robi to darmowo. Wklejam link z wyników wyszukiwania i dostaję powiadomienia na email. Pieniądze mam odłożone, więc jak się trafi okazja, to ją wykorzystam. Jak na razie monitoruje jedynie rynek wtórny.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony