dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Klejenie płytek za blatem "na szybko"

    Cześć
    Chciałem między blatem a szafkami umieścić panel szklany, ale z uwagi, że fundusze się zmieniły szukam zastępstwa.

    Został mi gres szkliwiony na połysk, retryfikowany o wymiarach 60x60cm.

    Z uwagi, że wszystko jest już na ukończeniu chciałem uniknąć, klejenia, fugowania itp.

    Czy waszym zdaniem sprawdzi się punktowe(siatka 10x10 cm jak przy klejeniu paneli szklanych) klejenie płytek klejem montażowym lub sylikonem do luster?
    Klejenie byłoby na styk. Sprawdzałem i płytki są na krawędziach proste.

    Przy płytkach 60x60 musiałbym przykleić 4 płytki(nie muszę nawet przycinać) na prostej ścianie. Przy użyciu 1 tubki kleju montażowego, wydaje mi się, że ogarnę temat w pół godziny. W porównaniu z tym klejenie i fugowanie wydaje mi się niepotrzebnym dodawaniem sobie roboty, ale może się mylę.

    Proszę o Wasze opinie czy taki tok myślenia ma sens. A może płytki szybko zaczną odpadać?
    Ostatnio edytowane przez Okocz ; 22-11-2019 o 18:55

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Okocz Zobacz post
    Cześć
    Chciałem między blatem a szafkami umieścić panel szklany, ale z uwagi, że fundusze się zmieniły szukam zastępstwa.

    Został mi gres szkliwiony na połysk, retryfikowany o wymiarach 60x60cm.

    Z uwagi, że wszystko jest już na ukończeniu chciałem uniknąć, klejenia, fugowania itp.

    Czy waszym zdaniem sprawdzi się punktowe(siatka 10x10 cm jak przy klejeniu paneli szklanych) klejenie płytek klejem montażowym lub sylikonem do luster?
    Klejenie byłoby na styk. Sprawdzałem i płytki są na krawędziach proste.

    Przy płytkach 60x60 musiałbym przykleić 4 płytki(nie muszę nawet przycinać) na prostej ścianie. Przy użyciu 1 tubki kleju montażowego, wydaje mi się, że ogarnę temat w pół godziny. W porównaniu z tym klejenie i fugowanie wydaje mi się niepotrzebnym dodawaniem sobie roboty, ale może się mylę.

    Proszę o Wasze opinie czy taki tok myślenia ma sens. A może płytki szybko zaczną odpadać?
    tym: https://med-bud.pl/sika-sikaflex-118...7,p194,pl.html
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony