dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie nietypowy problem z framugą

    witam,

    mam nietypowy problem z framugą - jest ona niestandardowych rozmiarów - wys. 220 cm szer. 90 cm, głębokość 44 cm. Nie chce robić drzwi na wymiar bo nie mam na to pieniędzy, w związku z czym bardzo proszę o rady jak można to tanio i estetycznie wykończyć. W załączeniu zdjęcia poglądowe. Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	88.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	82,0 KB
ID:	437509   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	889.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	437510   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	888.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	437511  

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Jeśli drzwi to tylko na wymiar. Jeśli chodzi o wykończenie framug to polecamy gładzie szpachlowe Śnieżka np. ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ stosowana do ostatecznego, wykończeniowego wygładzania powierzchni ścian i sufitów.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał juyn Zobacz post
    witam,

    mam nietypowy problem z framugą - jest ona niestandardowych rozmiarów - wys. 220 cm szer. 90 cm, głębokość 44 cm. Nie chce robić drzwi na wymiar bo nie mam na to pieniędzy, w związku z czym bardzo proszę o rady jak można to tanio i estetycznie wykończyć. W załączeniu zdjęcia poglądowe. Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
    skoro masz taka framugę, to jakie masz wymiary otworów zwanych ościeżą?


  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał juyn Zobacz post
    mam nietypowy problem z framugą - jest ona niestandardowych rozmiarów - wys. 220 cm szer. 90 cm, głębokość 44 cm. Nie chce robić drzwi na wymiar bo nie mam na to pieniędzy, w związku z czym bardzo proszę o rady jak można to tanio i estetycznie wykończyć. W załączeniu zdjęcia poglądowe. Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
    Kupiłbym zwykłą ościeżnicę nieregulowaną wybranej szerokości. Od góry trzeba będzie trochę "otynkować", po bokach albo narzucić materiału, albo jeszcze podkuć. Obsadził na pianę licując z murem stronę, po której są zawiasy. Potem otynkował.

    Można tez pobawić się w ramkę z drewnianych belek, jak Ci odpowiadają te klimaty.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony