dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie System monitorujący połączenie internetowe

    Witam,

    zainstalowałem u siebie w firmie czujniki alarmowe w systemie SMART HOME. Wszystkie czujniki mają wbudowane odbiorniki / nadajniki wifi, a komunikacja działa za pośrednictwem internetu mobilnego, udostępnionego przez router. Zainstalowałem kilka czujników ruchu, kilka czujników otwarcia drzwi, czujniki dymu, zalania itp. Wszystko pięknie śmiga, bez jakiejkolwiek centralki, bez kabli, urządzenia łączą się bezpośrednio z moim telefonem, za pośrednictwem sieci Internet..

    Istnieje jednak jeden słaby punkt całej instalacji, otóż, w przypadku zagłuszenia sygnału WIFI (lub zagłuszeniu połączenia mobilnego z Internetem), system nie prześle powiadamiania o wzbudzeniu czujników. Wszystkie czujniki, pozbawione dostępu do Internetu, mogą stać się bezużyteczne.

    W związku z powyższym, potrzebuję systemu kontroli dostępu do internetu, który w przypadku zaniku sygnału, prześle powiadomienie lub włączy alarm.
    Niestety nie mogę znaleźć żadnego rozwiązania. Ewentualnie, może znacie jakąś aplikację na telefon?

    Bardzo proszę o pomoc,
    Pozdrawiam
    Slawexsdz

  2. #2

    Domyślnie

    Dodam, że nie mam oczywiście możliwości instalacji systemu po kablach.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony