dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Post Kawalerka 32 m2

    Witajcie,

    Niedługo będę odbierać kawalerkę o powierzchni 32.1 m2. Zaproponowana przez dewelopera aranżacja wygląda w ten sposób:



    Przejrzałem już bardzo dużo inspiracji, projektów ale dalej mam bardzo duże wątpliwości czy jestem w stanie przy takim układzie i powierzchni w ciekawy sposób zaaranżować powierzchnię. Mam wrażenie, że wszystkie fajne pomysły, które udało mi się znaleźć przeznaczone są dla nastolatków, a zależy mi aby mieszkanie było dostosowane do potrzeb starszej osoby.

    Obecne pomysły:
    - wyburzenie ścianek działowych łączących kuchnię z pokojem. Powinno to trochę otworzyć przestrzeń, szczególnie że w kuchni nie ma okna.
    - myślałem również o wstawieniu również dodatkowej szafy typu 'PAX' na ściance działowej od przedpokoju. Obecnie deweloper przewidział na składowanie bardzo mało miejsca.
    - w łazience zamiast wanny - kabina typu walk-in.
    - zastanawiałem się również nad tym, aby wydzielić strefę sypialną ale wydaje mi się że przy takich wymiarach mieszkania nie ma to sensu. Może ktoś mnie utwierdzić w tym przekonaniu?


    Czy z waszego doświadczenia w przypadku takiego mieszkania jest sens wybierać się do projektanta wnętrz w kwestii aranżacji czy bazować na tym co zaproponował deweloper? A może komuś z racji doświadczenia nasuwają się jakieś pomysły na zmiany w tym mieszkaniu?

    Dziękuję z góry za wszelką pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Nikomu nie przychodzą żadne pomysły na to mieszkanie ?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    architekt wnętrz na pewno najbardziej profesjonalne podejdzie do projektu, skoro nie masz pomysłu na to wnetrze.

    można np. zrobić tak:


    między korytarzykiem a pokojem ażurowa przesłona:

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Niewiele można na tak małej przestrzeni wykombinować, ale może taka propozycja będzie inspiracją?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	73,2 KB
ID:	438021

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kata Suria

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-010
    Posty
    7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony