dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    plastekk

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Korytnica
    Kod pocztowy
    07-120
    Posty
    7

    Domyślnie Krispol , Wiśniowski czy Gros? Jaki producent bram garażowych?

    Witam , stoję przed wyborem dwóch bram garażowych.

    Firma Krispol 7500zł
    Gross 8000zł
    wiśniowski 10100zł

    Pytanie czy warto dopłacić do bram wisniowskiego? Czy będzie to samo co np Krispol o ktorym slyszalem kilka dobrych opinii na tym forum ale niestety z lat poniżej 2010. Ktoś używa Krispola obecnie , albo kupywał go niedawno i może powiedzieć coś wiecej o tych bramach? Wybór niestety muszę podjąć jak najszybciej a w głowie ogromny mętlik...

    Są to bramy to garazu wolnostojącego , w którym bede pracował raz w tygodniu , otwierane max raz dziennie . Automaty wiśniowski ma w pakiecie za + 800zł , ale chyba warto dołożyć do bardziej markowego napędu?

    Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Taka cena WIśniowskiego świadczy, że tam jest coś innego wycenione (może przemysł, może grubszy panel? albo inne akcesoria) bo na codzień te firmy są zbliżone cenowo.
    Dziś Krispol jest tańszy - Black Friday i rabat 25% (jak masz ofertę z tego tygodnia to może już obejmuje ten rabat).
    Montuję i serwisuję swoje bramy Krispol na co dzień, Nie mam uwag.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    plastekk

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Korytnica
    Kod pocztowy
    07-120
    Posty
    7

    Domyślnie

    Bramy są identyczne ten sam kolor , okienka itp . Z tego co się orientuje najdroższy jest horman , potem wisniowski i właśnie ciut tańszy jest np krispol który mnie mocno interesuje . Mówisz ze zakładasz te bramy i nie ma z nimi żadnego problemu ? Nie ma sensu dopłacać do Wiśniewskiego ?

    Cena obejmuje rabat na black friday ale z tego co mnie poinformował kolega to jest to 15 procent a nie 25 . Pozdrawiam i czekam na odpowiedz bo jeśli zdecyduje się na krispol to muszę zamówić go dziś póki jest właśnie ta promocja

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Wiśniowski podniósł ceny i chyba trochę przesadził...
    Krispol produkuje bardzo dobre bramy i nie ma z nimi problemów. Osobiście nie jestem tylko przekonany do automatów, które sprzedają.

  5. #5

    Domyślnie

    Mój mąz dziś w Krispolu dostał 26% rabatu na bramę garazową, automatyczną.

    Dlaczego nie masz zaufania do automatów?
    Ostatnio edytowane przez ciężkiprzypadek ; 29-11-2019 o 12:54
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Wiśniowski podniósł ceny i chyba trochę przesadził...
    Krispol produkuje bardzo dobre bramy i nie ma z nimi problemów. Osobiście nie jestem tylko przekonany do automatów, które sprzedają.
    Cos chyba w tym jest. Sasiad montuje krispola i tez mowi o slabej automatyce - mi zamontowal na BFT nie wiem czy to lepsze, ale zdalem sie na jego doswiadczenie. Z drugiej strony bramy przemyslowe stwierdzil ze maja duzo lepsza automatyke.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    W czym ten BFT jest lepszy od proponowanych przez Krispol automatów Nice? Pytam poważnie, bo nie znam różnic.
    Z drugiej strony - Krispol nie narzuca zakupu automatu. Można kupić samą bramę i zamontować dowolny automat i nie ma z tego tytułu żadnych "konsekwencji", szczególnie finansowych czy też gwarancyjnych.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W czym ten BFT jest lepszy od proponowanych przez Krispol automatów Nice? Pytam poważnie, bo nie znam różnic.
    Z drugiej strony - Krispol nie narzuca zakupu automatu. Można kupić samą bramę i zamontować dowolny automat i nie ma z tego tytułu żadnych "konsekwencji", szczególnie finansowych czy też gwarancyjnych.
    Problem polega na tym, że Krispol nie proponuje już automatów Nice jak to dawniej było ale "swojej produkcji". A te "swoje" jakoś mocno egzotycznie wyglądają i przypominają odkurzacz z marketu

    Dla jasności nie mam osobistych złych doświadczeń z tymi automatami. Po prostu trzymam się od nich z daleka kierowany doświadczeniem życiowym i intuicją

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ależ skąd! Mam w cenniku listę automatów do wyboru i to w znacznej mierze ode mnie zależy czy zaproponuję oryginalne Somfy, Nice, czy nieznacznie tańszy Starcus (podobno tej samej produkcji).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #10

    Domyślnie

    Moge prosić o kilka słów o tych automatach?
    Jaki godny uwagi i polecenia? Pewnie masz jakieś odczucia i wyrobione zdanie o nich.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    By mieć jakieś zdanie trzeba serwisować ich setki.. a ja mam na koncie znacznie mniej. Wybieram zawsze Nice, kiedyś Marantec, ale nie jest już dostępny.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony