dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Czy to może być zalanie z rury wodociągowej?

    Mam takie pytanie. Czy zalanie widoczne na zdjęciach dostępnych tutaj: http://rafa.eu.org/share/Zalanie/kwiecien_2019/ to może być zalanie z rury wodociągowej? Tak twierdzi właściciel mieszkania u góry, z którego mnie zalano, a moim zdaniem jest to zalanie z kanalizacji, sądząc po kolorze wykwitów na suficie jak również po kierunku rozprzestrzeniania się zalania, zgodnym z kierunkiem płynięcia ścieków w kanalizacji. Zalanie, jak widzicie z daty zdjęć, było ok. pół roku temu, obecnie wystąpiły znacznie poważniejsze konsekwencje (odpadają przemoczone tynki) - według mnie, przeciek tylko już nie tak widoczny, trwa cały czas i w mieszkaniu u góry niczego nie naprawiono, a tylko wciskano mi kit o pękniętej rurze wodociągowej.
    Jakie jest wasze zdanie?

  2. #2

    Domyślnie

    kolor wycieku może zależeć od różnych czynników, jeśli zalanie pojawia się cyklicznie, a nie stale jest wielce prawdopodobne że to kanalizacja, sąsiedzi mogą mieć problem np z uszczelką w rurze kanalizacyjnej, tego nie widać z zewnątrz, jedyna szansa to wrzucić kamerę kanalizacyjną i przejrzeć instalację sąsiada, czy nie ma np wywiniętej uszczelki
    Czasem trzeba coś robić...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony