dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Jaki kolor

  1. #1

    Domyślnie Jaki kolor

    Witam. Jakie kolory scian będą pasować do takich płytek gipsowych jak na zdjęciu?


  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Troszkę przekornie ...whatever .
    To już naprawdę o takie rzeczy się pyta wykańczając/remontując swój dom , co komu do czego pasuje ?
    Jednemu może pasować różowy innemu zielony , a Tobie ?
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  3. #3

    Domyślnie

    Nie chodzi o To co komu pasuje, ale pewne kolory się gryzą ze sobą a jako że jestem laikiem to pytam jakie kolory można brać pod uwagę(poza obecnym) żeby te płytki się wpasowaly

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    A czy kolor płytek na zdjęciu jest rzeczywisty? Bo wygląda tak jakby to był kolor światła w pomieszczeniu...
    Kolorystykę ścian lepiej dobierać z próbnikiem lub jeszcze lepiej malując ścianę testerem. Można je kupić tutaj:
    https://www.sniezka.pl/sklep/sniezka...alowania.html/
    Do płytek ze zdjęcia (jeśli mają faktycznie kolor beżowo-pomarańczowy) najłatwiej dobrać odcienie harmonizujące -brzoskwiniowe, pomarańczowe oraz wszystkie kolory neutralne (biele, beże, brązy, szarości i czerń).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony