dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    W pierwszym jak i drugim poście dotyczącym ceny dokładnie napisałem że to cena jaką zapłaciłem za towar, rozumiem że sprzedawców emocjonują zyski, marże ale to nie temat o tym. To niepotrzebne zaśmiecanie wątku.

    Odnośnie zdjęć producent jest w posiadaniu moich, firmowego serwisu, przedstawiciela firmy Schuco i ich przedstawiciela regionalnego który po ostatniej ‘’naprawie’’ serwisu Jezierskiego wykonał dokumentację wraz z pomiarem powyginanych szprosów. Producent zna temat, skoro serwis twierdzi że nic więcej nie da się zrobić, nie są w stanie usunąć trzasków i przeginania ościeżnicy producent obrał taktykę na przeczekanie do upływu okresu gwarancji czyli jeszcze 3 miesiące a potem szukaj tatka latka.

    To ostrzeżenie dla potencjalnych klientów, takich jakim niedawno byłem ja gdy szukałem dobrej firmy produkującej okna. Ludzie mają prawo wiedzieć jaka jest jakość wyrobów firmy Jezierski i jak zostaną potraktowani w przypadku wystąpienia usterek. Groźby prawnikami też świadczą o ich poziomie obsługi klientów, jeśli nie zgadzają się z zarzutami mogą jak każdy zająć stanowisko w tej sprawie bo to że firma śledzi wątek to jest oczywiste. Tylko co tu wyjaśniać...

    Na chwilę obecną Jezierski twierdzi że za usterki ościeżnicy odpowiedzialny jest przedstawiciel regionalny tylko nie wiem na jakiej podstawie. Przypomnę że W OBECNOŚCI I WEDŁUG ZALECEŃ SERWISU ościeżnica została powtórnie obsadzona i przykotwiona dyblami. Nie wiem też jaką odpowiedzialność ponoszą monterzy okien za zniekształconą ościeżnicę w miejscach mocowania zawiasów (profil zapadł się podobnie jak to miało miejsce w drzwiach które po wizycie przedstawiciela Schuco zostały wymienione)

    Za krzywe szprosy oczywiście odpowiadam ja.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek.m Zobacz post
    Ludzie mają prawo wiedzieć jaka jest jakość wyrobów firmy Jezierski i jak zostaną potraktowani w przypadku wystąpienia usterek.
    Tak jest!

    Gdyby większośc ludzi była taka jak Ty, to nie byłoby takiego dziadostwa na rynku rzemiosła.

    Ja, na ten przykład, jestem bardzo dobrym rzemieślniko-niżynierem.
    I co z tego, skoro nikt prawie mnie nie zna.
    Nie mam takiej siły markietingowego przebicia niczym Jezierski.

    Dletego też partacze z gromką gębą zawsze będą mieć więcej klientów.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek.m Zobacz post
    Na chwilę obecną Jezierski twierdzi że za usterki ościeżnicy odpowiedzialny jest przedstawiciel regionalny
    A może coś w tym jest? Dlaczego tak wzbraniasz się przed pokazaniem zdjęć?
    Sprawdziłeś czy ościeżnica jest prosta?
    Mierzyłeś odstępy zawiasów od krawędzi ościeżnicy?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    A może coś w tym jest? Dlaczego tak wzbraniasz się przed pokazaniem zdjęć?
    Sprawdziłeś czy ościeżnica jest prosta?
    Mierzyłeś odstępy zawiasów od krawędzi ościeżnicy?
    A wystarczyło przeczytać co pisałem wcześniej...
    Mam nadzieję że nie chodzi o nabijanie postów

    Montaż ościeżnicy przez monterów sprzedawcy został wykonany pod nadzorem i zaleceniami serwisu Jezierskiego, za zniekształcenie w okolicach zawiasów też trudno aby byli odpowiedzialni ponieważ ich nie odkręcali, nie przykręcali ani nie wykonywali żadnej regulacji. Jedynie serwis Jezierskiego dokonał kilkukrotnej wymiany i regulacji zawiasów.

    Producent posiada dokumentację fotograficzną i do tego się ograniczę, mam nadzieję że zmieni podejście do tej sprawy bo tego co teraz utrzymuje nie da się obronić.

    Ościeżnica przegina się i prostuje więc jest i krzywa i prosta dodatkowo jest zniekształcony zapadnięty profil w okolicach mocowania zawiasów.

    Przez to zniekształcenie które nie jest takie samo przy każdym zawiasie trudno jest określić rzeczywistą odległość ich osi od profilu. Pomiary i tak nie mają większego sensu bo jeszcze trwa okres gwarancji a więc tylko serwis może wykonać jakiekolwiek regulacje
    Ostatnio edytowane przez wojtek.m ; 21-12-2019 o 19:30 Powód: literówka

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek.m Zobacz post
    A wystarczyło przeczytać co pisałem wcześniej...
    Mam nadzieję że nie chodzi o nabijanie postów
    Jakże bezbłędne rozszyfrowałeś moje intencje! Przecież od ilości postów zależy to ile zarobię, prawda?
    Odnoszę wrażenie, że nie szukasz pomocy ani rozwiązania problemu tylko wykorzystujesz forum dla szantażowania producenta.
    I może faktycznie w tej sytuacji sala sądowa jest lepszym miejscem do rozstrzygnięcia sporu niż forum muratora.
    Powodzenia życzę.

    Cytat Napisał wojtek.m Zobacz post
    trwa okres gwarancji a więc tylko serwis może wykonać jakiekolwiek regulacje
    Nie pisz więcej takich bzdur.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Jakże bezbłędne rozszyfrowałeś moje intencje! Przecież od ilości postów zależy to ile zarobię, prawda?
    Odnoszę wrażenie, że nie szukasz pomocy ani rozwiązania problemu tylko wykorzystujesz forum dla szantażowania producenta.
    I może faktycznie w tej sytuacji sala sądowa jest lepszym miejscem do rozstrzygnięcia sporu niż forum muratora.
    Powodzenia życzę.


    Nie pisz więcej takich bzdur.

    Domyślam się że chciałbyś zabłysnąć swoimi radami niestety jak dotąd zaśmiecasz tylko wątek.

    W tym przypadku nie wystarczy pokręcić śrubką przy zawiasie, serwis Jezierskiego 4 razy podchodził bezskutecznie do tematu trzasków dochodzących z zawiasów i przeginania się ościeżnicy.


    Konkretne rady posuwające temat do przodu chętnie wysłucham i zastosuję ale jeśli wciąż chcesz tylko zaśmiecać prosiłbym abyś się tu nie udzielał, może inni będą mieli rozwiązanie. Łatwiej będzie dojść w czym problem jeśli wątek będzie spójny, logiczny i nierozmydlony

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Błędnie oceniasz nasze intencje. Jeden dobry obraz mówi więcej niż tysiąc słów.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek.m Zobacz post
    Domyślam się że chciałbyś zabłysnąć swoimi radami niestety jak dotąd zaśmiecasz tylko watek


    Konkretne rady posuwające temat do przodu chętnie wysłucham i zastosuję ale jeśli wciąż chcesz tylko zaśmiecać prosiłbym abyś się tu nie udzielał, może inni będą mieli rozwiązanie. Łatwiej będzie dojść w czym problem jeśli wątek będzie spójny, logiczny i nierozmydlony
    Napuszony pewny swego inwestorze
    Pokory do cholery
    Chcesz pomocy ?
    Ludzie z branży starają Ci się pomóc ale stawiają pewne wymaganie- fotografie by łatwiej twój temat ogarnąć
    Póki co sam wątek zasmiecasz i takimi tekstami spowodujesz ze mi już twój problem wisi i powiewa

    Pomysł czasem i poczytaj innych że zrozumieniem
    I zejdź na ziemię z cokoły

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek.m Zobacz post
    Konkretne rady posuwające temat do przodu.
    Jako doświadczon podobną okolicznością, mam radę.
    Nie dotyczyła okien, ani drzwi, wszakże także kłopotów z tym była moc.
    Oto rada/dorada:

    Znajdź stolarza od drzwi.
    W dniu jego przyjazdu z nowymi drzwiami, weś siekierę i roznieś te dziadowskie drzwi w pierzynę.
    Możesz zużyć je na tzw. rozpalkię do kominka czy jak?

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    Napuszony pewny swego inwestorze
    Pokory do cholery
    Chcesz pomocy ?
    Ludzie z branży starają Ci się pomóc ale stawiają pewne wymaganie- fotografie by łatwiej twój temat ogarnąć
    Póki co sam wątek zasmiecasz i takimi tekstami spowodujesz ze mi już twój problem wisi i powiewa

    Pomysł czasem i poczytaj innych że zrozumieniem
    I zejdź na ziemię z cokoły
    Aż tak trudno uszanować moją decyzję o wstrzymaniu publikowania wszelkich materiałów do czasu odpowiedzi / braku odpowiedzi firmy Jezierski?

    Po co kolejny nic nie wnoszący post?

    Rozumiem że ludzie z branży chcieliby sobie popatrzeć ale po co te emocje?

    Zresztą nie problem w tym co i jak naprawić bo od tego jest firma która wyprodukowała bubel ale jak przekonać tą firmę aby nie unikała odpowiedzialności. Jak wyegzekwować swoje prawa w takim przypadku?

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek.m Zobacz post
    Aż tak trudno uszanować moją decyzję o wstrzymaniu publikowania wszelkich materiałów do czasu odpowiedzi / braku odpowiedzi firmy Jezierski?

    Po co kolejny nic nie wnoszący post?

    Rozumiem że ludzie z branży chcieliby sobie popatrzeć ale po co te emocje?

    Zresztą nie problem w tym co i jak naprawić bo od tego jest firma która wyprodukowała bubel ale jak przekonać tą firmę aby nie unikała odpowiedzialności. Jak wyegzekwować swoje prawa w takim przypadku?
    Było zaznaczyc na samym poczatku że nie oczekujesz TECHNICZNEGO rozwiązania problemu tylko potrzebny ci jest temat na forum jako narzędzie nacisku. Nie byłoby nieporozumień.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #32

    Domyślnie

    Tak, ale nie chciałbym iść tą drogą, nie mam sumienia obciążać sprzedawcy nie małą kwotą tym bardziej że nie ma podstaw aby on odpowiadał za błędy producenta

  13. #33

    Domyślnie

    Nikt krewny, po prostu dobry człowiek. Przez te 2 lata ciągłych reklamacji zawsze reagował z empatią. Jakiś tydzień temu dostałem mail od firmy Jezierski że nie jest już ich autoryzowanym dealerem. Wcześniej dziwiło mnie dlaczego tak lekko spychają winę na sprzedawcę a teraz już wiadomo

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    FM jako sposób nacisku na producenta ?
    Oj naiwny naiwny

  15. #35

    Domyślnie

    Mogę powiedzieć tylko o sobie jak ja bym zareagował widząc jakie są problemy z tym producentem.
    Przed zakupem przeglądałem tematy na FM o tej firmie i gdybym trafił na taki z pewnością nie zamówiłbym u nich okien/ drzwi. Gdyby mnie ktoś w porę ostrzegł byłbym teraz szczęśliwym człowiekiem
    .
    A co mam? Mam perspektywę kilku lat dochodzenia w sądzie naprawy tych chole…. drzwi
    Ostatnio edytowane przez wojtek.m ; 23-12-2019 o 20:30 Powód: literówka

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Widzisz....Nie czytałeś dokładnie FM
    Bo przestrogi przed Ta firma pojawiają się tu co jakiś czas
    Póki w 2010 nie poparli w kłopoty pociągające za sobą swoich dealerów faktycznie był to dobry producent, jeden z najlepszych na naszym rynku
    Ale to historia

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony