dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie wydzielenie sypialni

    Witam dyponuje mieszkaniem jak na zamieszcoznym rzucie, chciał bym pozbyc się oddzielnej kuchni a wzaian wydzielić osobną sypialnie, prosił bym o rady i wskazówki, ja sam wyrosywałem taki rozkład jak na kolejnym zdjęciu, czy to ma sens i wentulanie jak można poprawić?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lr1.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	437763   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	v3.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	75,0 KB
ID:	437764  

  2. #2

    Domyślnie

    Mało miejsca na przechowywanie. Dla ilu osób to mieszkanie?

  3. #3

    Domyślnie

    Nad stołem w kuchni dałabym wiszące, zamykane szafki, nie muszą być jakieś głębokie.W sypialni szafa , ale nad górze oświetlenie, by doświetlić kuchnię.Czy te okna narożne w salonie są otwieralne?

  4. #4

    Domyślnie

    Mieszkanie jest przewidziane dla 1 osoby. Okna narożnikowe są otwierane. Najbardziej nurtuje mnie szerokość przy oknie, całość przed podziałem ma 4,4 m. Po wydzieleniu sypialni salon miał by 2,5 m a sypialnia z łozkiem o szerokosci 1,9 m ( łóżko 1,4 m ) Sypialnai miałą by drzwi rozsuwane wiec przestrzen przy oknach mogał by być otwarta, zamykana tylko w razie potrzeby. Czy takie rozwiazanie ma sens? Niespotkałem się z takim rozwiazaniem po realizacji dlatego prosze o wszelkie opinie.

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli da się otworzyć lufcik bez problemu ( bo pewnie okno na oścież to gorzej) to dobrze i niedobrze. Niedobrze- bo jak te okno umyć?

  6. #6
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Dzielenie ścianami tak małej przestrzeni nie jest dobrym pomysłem. Przeciwnie, lepiej ją otworzyć, a wnętrze zaaranżować tworząc strefy przy pomocy mebli.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	438813

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony