dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zygis

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    strzelce opolskie
    Kod pocztowy
    47-100
    Posty
    2

    Domyślnie Izolacja kominków wentylacyjnych i okien przed wodą.

    Dzień dobry, potrzebuję opinii czy kominki oraz okna są wykończone ze sztuką? Niestety mam problem z wykonawcą dachu bo jest bardzo nie słowny, zero jakiegokolwiek kontaktu i straszny partacz! Złożyłem jedną reklamacje bo pozakładał 7 szt popękanych na całej długości krokwi (które wymienił). Źle poprzykręcał murłaty na ich łączeniach a w zasadzie wcale, do mocowania wiatrownic nie użył ani jednego gwoździa. Mógłbym jeszcze mnóstwo rzeczy wymieniać...

    Generalnie jak pojechałem ostatnio na budowę zobaczyłem jak rury są przymocowane taśmą do kominków. To coś mi nie dawało spokoju i postanowiłem odkleić taśmę. Okazało się że od spodu widać dachówkę, więc zadzwoniłem do kierownika budowy żeby to obejrzał i powiedział czy tak może być? Stwierdził że powinna być folia zabezpieczona przed wodą która może się skraplać i przedostawać do wełny mineralnej. Wskazał jeszcze inne rzeczy do poprawek min zabezpieczenie okien. Złożyłem kolejną reklamację w częsci uwzględnioną. Jednak kominków ani okien nie będą poprawiać bo stwierdzili że została użyta mocna taśma którą zerwałem. Mam prośbę o opinie czy kominki wystarczy okleić taśmą, czy musi być użyty jakiś kołnierz lub w inny sposób kominek/folia powinny być zabezpieczone?
    Ostatnio edytowane przez zygis ; 24-11-2021 o 11:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony