dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar azu
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    54-002
    Posty
    65

    Domyślnie optymalizatory P404 half cut panele jak podłączyć

    witam jestem na etapie rozwaząm przed zakupem i mam dylemat . Jak podłączyć optymalizatory P404 do paneli które mają dwa komplety wyjść half ?
    Czy takie panele LR4 HPH360 M Longi solar nadają się do optymalizatorów.?
    Czy optymalizatory P404 bedą odpowiednie bo panel ma 120 ogniw 6x20 .?
    Jesli tak to jak to podłączyc do optymalizatora mam w panelu half Cut 2 podwójne wyjscia ? optymalizator ma 0,16 metra wejscie i 1,2 m wyjscie . . Ma moze ktoś zdjęcie takiego połączenia?
    30 szt paneli 360 wat bedzie razem 10800 czy inwerter 10kw solredge bedzie odpowiedni?
    Jest opcja optymalizatorów na dwa panele ale inwerter wg instrukcji musi byc większy niz 15kw czy jest możliwe podłaczenie do 10kw byłoby mniej optymalizatorów?
    Czy zastosowanie 15kw bedzie optymalniejsze do mojej instalacji i jakie straty z tego rozwiązania bedą ? Inwertery są w podobnej cenie
    Ostatnio edytowane przez azu ; 07-12-2019 o 17:18
    basen całoroczny co z domu piec 30kw ZBS Junkers cerapul spzreglo i dwa obwody 1 podlogówka 250m2 drugi grzejniki i z niego rownolegle basen
    basen dodatkowo pompa ciepła lg 16kw , klima ,cw,

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/e06133a3a2dbe883

  2. #2

    Domyślnie

    cześc,
    napisz maila pytaniem do SE na adres: [email protected]. Odpowiedzieli na moje pytania.
    Na ich stronie można też sobie zaprojektować instalację i zasymulaowć działanie np. wpływ zacienienia itp. https://www.solaredge.com/pl/product...ols/designer#/

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzymus

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-601
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,

    Sprawdź kartę katalogową paneli które chcesz nabyć czy na pewno mają dwa komplety przyłączy, z reguły panele HC mają rozdzieloną skrzynkę na 3 sztuki ale wyjścia (kable) są dwa po jednym w lewej i prawej puszcze, nie spotkałem jeszcze paneli HC aby miały po dwa komplety przyłączy. Standardowe 120 połówkowe panele podłącza się tak samo jak standardowe 60 ogniwowe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony