dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Bateria wannowa - problem z dostępem.

    Witam użytkowników.
    Nie mam pomysłu jak rozwiązać problem z ewentualnym dostępem do napraw itp.
    Niestety przyłącza wodne jak i rura kanalizacyjna jest w takim miejscu że po zabudowaniu wanny nie ma możliwości dostępu bynajmniej tak mi się wydaje.
    Może ktoś z państwa ma pomysł na to gdzie umieścić i jak otwór rewizyjny lub inne rozwiazanie , oczywiście jestem świadomy i zdecydowany na zmianę baterii na podtynkową lub inną. Bateria która aktualnie posiadam to bateria nawannowe która wchodzi bezpośrednio w wannę.
    Pozdrawiam




  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Pójdzie tu jeszcze styropian i jastrych. Więc co się przejmujesz zabudową wanny?
    Nie za nisko to przyłącze do baterii? Czy ma być obsadzona w wannie?

  3. #3

    Domyślnie

    @kaizen wylewka już jest , to zdjęcie poglądowe które mniej więcej pokazuje układ.
    Bateria będzie osadzona na wannie wstawiam zdjęcie poglądowe poniżej z zaznaczeniem czerwone punkty.
    Rura kanalizacyjna idzie wzdłuż wanny aż do toalety przez co będzie stała na bloczkach z suporeksu niestety takie rozwiazanie pozwoli zachować cm nie mogę odejść od ściany z wanna ...
    Do tego miska toaletowa która nie pozwoli mi dojść z lewej strony...


  4. #4

    Domyślnie

    Możesz z wanny zrobić rewizję . W wannie osadzasz baterię . Następnie robisz zabudowę wanny z płytkami . Ostatni etap , to w zabudowę "wkładasz" wannę . Jak zauważasz problem , to wycinasz silikony dookoła rantu wanny , odkręcasz syfon i wanna z baterią do góry .

  5. #5

    Domyślnie

    Z rewizja wanny dobry pomysł aczkolwiek zabierze mi Trochę miejsca ta obudowa.
    Ale finalnie zdecydowałem obrócić wannę i przenieść baterie na ścianę gdzie znajduje się komin , myśle ze to najlepsze rozwiazanie i zyskam okno rewizyjne z łatwym dostępem.
    Dziękuje za próbę pomocy pozdrawiam ☺️

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony