dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomsky77 Zobacz post
    Ok dzieki za Wasze odpowiedzi. Bardziej chodzi mi czy mogę zadać od dewelopera żeby wstawił tam nadproża, czy moja prośbę może olać ? Nie chce mieć „nadproża „ z dwóch suporeksow laczanych w polowie
    Masz tam pręty? Odkuj deko z boku i zekrnij. Nie ma podstaw aby wstawiać nadproże w działówkę.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Dawno temu, jesień roku 1979. lub 80. , państwowa firma, coś tam mieliśmy wytyczyć na budowie, też państwowej. Szczegółów nie pamietam, wiem że szpic tyczki dał się wcisnąć /wbić nieprzyzwoicie głęboko w coś tam wylanego w wykopie. Bynajmniej nie na dnie. Dziś stoją tam czteropiętrowe budynki.
    Ale pewnie coś mi sie śniło.
    Zresztą mieszkający w blokach też nie wiedzą co jest w ścianach. Np. przy remoncie mieszkania po zdjęciu podłogi ukazało się złącze przewodów pod napięciem. Po wyłączeniu bezpieczników (instalacja dwuprzewodowa!!!) napięcie było nadal, czyli był to obwód z mieszkania piętro niżej.
    Parafrazując filmowy tekst: "A gdyby to matka wasza wylała wodę na podłogę ? "
    Może to był świeżo zalewany beton

  3. #23

    Domyślnie

    Czyli w ścianach działowych wystarczą 2 pręty "zatopione" w tradycyjnej zaprawie?
    I to tak będzie "wisieć w powietrzu" do czasu zamontowania ościeżnicy drzwi?

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Tak, będzie wisieć (trzymać się) ale nadproże nie może mieć 3m szerokości
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    Czyli w ścianach działowych wystarczą 2 pręty "zatopione" w tradycyjnej zaprawie?
    I to tak będzie "wisieć w powietrzu" do czasu zamontowania ościeżnicy drzwi?
    Zaprawa cementowa , tradycyjna do murów to cementowo-wapienna. Ono będzie wisieć "zawsze" to to nadproże trzyma ościeżnicę.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony