dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    annamaria87

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-791
    Posty
    4

    Domyślnie Aranżacja, przebudowa TOTALNA DEMOLNA:( 3 pokoje z dwóch

    witajcie,


    Nadszedł czas że moja latorośl osiągnęła wiek w którym powinna mieć swój pokój.

    Niestety w 2013 roku kupiliśmy M3 (niespełna 50m) nie planując dzieci... JUŻ...


    Wczoraj zapadła decyzja.... po burzy mózgów pomiarów których dokonałam z moim mężem - udały się mniej lub bardziej decyzja zapadła o generalnym remoncie i stworzeniu z 2 pokoi trzech... a raczej salonu z aneksem kuchennym i 2 sypialni.


    Nie posiadam "planów" szkiców mieszkania i na szybko na kolanie naszkicowałam swoim "księgowym" ołówkiem ów projekt.

    Plan jest taki aby z salonu zrobić dwa pokoje - układ na to pozwala postawienie ścianki działowej da nam dwa NIE ZA DUŻE ale niezależne kąty czyli sypialnie naszą (z balkonem) i sypialnie latorośli.

    Ścianę działową - między obecnym małym pokojem a kuchnią zamierzamy "wyburzyć" i zrobić salon z kuchnią PRZERAŻA MNIE TO....

    załączam na razie mój plan.... szkic po południu dodam filmik jak aktualnie wygląda mieszkanie i co i jak ma się dziać

    Liczę na waszą pomoc.... Termin zaczęcia prac.... - Sierpień 2020
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	79918532_453178785596802_8034991922202279936_n.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	61,6 KB
ID:	438035  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może sprzedać mieszkanie i dołożyć do trzypokojowego?

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    annamaria87

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-791
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    może sprzedać mieszkanie i dołożyć do trzypokojowego?
    No to by było najlepsze rozwiązanie ALE....

    AKTUALNE ceny mieszkań 3 pokojowych DO GRUNTOWNEGO REMONTU - TO OKOŁO 300 -350TYS a w tym momencie nie mamy możliwości dobrac kredytu 100-150 tys.

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Projekt wygląda sensownie, ale papier przyjmie wszystko, a brak wymiarów nie pozwala spojrzeć krytycznym okiem i podpowiedzieć czy taka zamiana ma sens i jakie kompromisy ze sobą niesie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony