dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie zaplanowanie łazienki dla dwóch pokoi

    Witam
    Mam do dyspozycji powierzchnię ok 40 m2, na której zaplanowane są dwa pokoje z garderobami. Chciałabym zaplanować dla tych pokoi łazienkę, z garderoby całkowicie mogę zrezygnować . Zupełnie nie mam pomysłu dlatego bardzo proszę o pomoc.
    https://images89.fotosik.pl/292/0544fba429b7e06fgen.jpg

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a masz tam jakiś pion wod-kan?

  3. #3

    Domyślnie

    Jeszcze nie mam , jestem na etapie fundamentów więc doprowadzę tam gdzie to będzie konieczne.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    można tak, ale trzeba bardzo dokładnie wygłuszyć ściany i pion kanalizacji, bo inaczej spłukiwanie wody może przeszkadzać.

  5. #5

    Domyślnie

    dziękuję za pomysł, czekam jeszcze na kolejne.

  6. #6
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Pomysł Elfir jest optymalny. Można szukać teoretycznie innych, ale po co? Taka sztuka dla sztuki czy może jest jakiś realny problem, który trzeba rozwiązać? (np. żeby łazienka była z oknem albo zróżnicowana powierzchnia pokoi?)

  7. #7

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o sztukę dla sztuki , pierwotnie nie planowałam w tym miejscu łazienki jednak okoliczności się zmieniły i postanowiłam jednak by ją zrobić. Myślałam po prostu o mniejszej powierzchni, która nie zabierałaby tyle miejsca z pokoi. Malutki natrysk wc + umywalka wystarczą. Rozważam poprowadzenie pionu tuż przy ścianie kominowej byłoby to chyba najbardziej optymalne rozwiązanie ze względu na większe możliwości zabudowania w jednej bryle. Propozycja przedstawiona przez Elfir jest optymalna co nie znaczy , że nie może być innych. Dziękuję za uwagi.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    łazienka którą wrysowałam z trudem pomieści natrysk, dlatego wrysowałam wannę, która zajmuje mniej miejsca.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony