dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie 3 letnie mieszkanie pęknięcia

    Cześć!
    Przymierzam się do zakupu mieszkania dwupoziomowego (od wykończenia mija 3 rok) w którym jest pewne zastanawiające mnie pęknięcie. Pod pęknięciem jest ponoć podwójny regips. Pęknięcie występuje na „klatce schodowej” na drugi poziom.
    Czy bylibyście w stanie ocenić czy jest to groźne/naturalne czy trzeba dużo „skuwać” by doprowadzić te ściany do dobrego stanu ?
    Link do pęknięcia:
    https://drive.google.com/file/d/1aZbh0Kubm_gTslW3Xrx4y4gbmdnp14b6/view?usp=drivesdk

    Dodatkowo na drugim poziomie na łączeniu regipsów przy suficie oraz oknie dachowym są takie „rysy”:
    https://drive.google.com/file/d/1FuFBLlRWEhEqQTlxGJ8vUj1b4XAfhe72/view?usp=drivesdk

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przeniosłam bo w tamtym dziale mniej ludzi zagląda

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Jak na podwójne jak piszesz regipsy coś strasznie krzywo narożnik wyprowadzony. Ciężko oceniać rysy widząc tylko rysę, czy coś na ścianie nie znając budynku.
    Pierwsza z fotek wygląda jakby farba i szpachla odeszła an skutek wilgoci, Drugie to brak taśmy w narożu lub niewłaściwe wykonanie , ale mam wątpliwośc czy tam jest płyta g-k czy to nie pęknięta ściana

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony