dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie wymiana fugi na scienie ze starej cegły rozbiórkowej

    Witam, udało mi się położyć na jednej ze ścian w mieszkaniu płytki z cegły rozbiórkowej. Za rekomendacją jako fugi użyłam zaprawy murarskiej, która po wyschnięciu wyszła za jasna i kompletnie nie pasuje do płytek. Moje pytanie brzmi, czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby pogłębić jej kolor? Czy jakiś impregnat do cegieł, który wg swoich właściwości ma pogłębiać kolor sprawdzi się przy tej zaprawie? Czy może kupić zaprawę o ciemnym kolorze (tylko jaką?) i na tę istniejącą położyć warstwę nowej? Czy ktoś z Was ma doświadczenie w takiej sytuacji? Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Kub barwnik do farb > zrób taki wodnisty i pomaluj cienkim pędzelkiem >najpierw zrób próbę ,jak będziesz zadowolony zaimpregnuj fugę gruntem.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Olej do klinkieru.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #4

    Domyślnie

    Przecież chodzi o podbarwienie zaprawy w fugach > możesz jeszcze użyć barwnika do betonu.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cegłamaster

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Baranowo
    Kod pocztowy
    62-081
    Posty
    47

    Domyślnie

    Niektórzy fachowcy rysują ołówkiem i rozmazują go przyciemniając fugę, ale sam nie próbowałem...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony