dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    student pp

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    Stare Miasto
    Kod pocztowy
    62-571
    Posty
    1

    Domyślnie System drain back - pytanie.

    Witam,
    jestem studentem robiącym prezentację na temat bezglikolowych kolektorów słonecznych.
    Uznałem, że mogę znaleźć na tym forum kilka ciekawych informacji, których nie udało mi się uzyskać innymi źródłami.
    Poczytałem trochę o systemie drain back ale chciałbym dowiedzieć się czy w rzeczywistości jest tak niezawodny jak w teorii.
    Jeśli ktoś zechciałby podzielić się wiedzą ze strony praktycznej byłbym wdzięczny. Chodzi mi głównie o to, jak ten system sprawdza się na co dzień oraz jakie są jego ewentualne wady.

    Pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    romano78

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Sędziszów młp
    Posty
    2.063

    Domyślnie

    Cytat Napisał student pp Zobacz post
    Witam,
    jestem studentem robiącym prezentację na temat bezglikolowych kolektorów słonecznych.
    Uznałem, że mogę znaleźć na tym forum kilka ciekawych informacji, których nie udało mi się uzyskać innymi źródłami.
    Poczytałem trochę o systemie drain back ale chciałbym dowiedzieć się czy w rzeczywistości jest tak niezawodny jak w teorii.
    Jeśli ktoś zechciałby podzielić się wiedzą ze strony praktycznej byłbym wdzięczny. Chodzi mi głównie o to, jak ten system sprawdza się na co dzień oraz jakie są jego ewentualne wady.

    Pozdrawiam
    Uzytkujie taki system wada w lecie jak nie jest wykorzystywana woda czasem gotuję wodę i trzeba dolewać może za dużo mam kolektorow bo aż 7 i 1000l zladu ale gdyby był glikol to instalacjia była by bezobslugowa i mógłbym nagrzać te 1000l do wyższej temp. Dodam ze na Lato rozkladam basen więc mam gdzie spożytkować to ciepło.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony