dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Po wstępnych weryfikacja sobie odpuszczam i chyba logiczne, masz możliwość tego zrobienia to to robisz ale mniejsza z tym nie napalam się na dokładnie ta lokalizacje. A pytam o to co w 1 poście dla mnie to jest najważniejsze, bo szukam odniesienia.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Mąz nawet od stosunkowo młodych ludzi, na prośbę "proszę wysłać stan licznika SMSem", dostaje odpowiedzi "nie umiem", "mój telefon nie ma SMSów".
    Nie no to przesada ^^ ale tak wiemy sa i takie osoby ale mniejsza z tym

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Z niektórych aparatów wysyłanie sms-ów nie jest łatwe
    https://a.allegroimg.com/s720/0132c4/ef0edec243abb03306de548dc899
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 03-01-2020 o 17:13

  4. #24

    Domyślnie

    No wiadomo lecz nie róbmy skrajności

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Bardzo mało możliwe aby młoda osoba nie umiała pisać sms.
    Pewnie tak mu odpowiadają żeby spławić go.

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Expert-Bud A.G.

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-500
    Posty
    50

    Domyślnie

    Myślę że problem jest w braku powagi, jesteś zainteresowany kupnem a nie stać cię na kilka minut rozmowy. Ja mam pięćdziesiątkę i daję radę z obsługą sprzętu ale też bym cię zignorował. Ale wracając do właściwego tematu to stare to dobre jest wino i skrzypce a nie dom. Z każdą starą rzeczą jest tak że jak się dba o jej kondycję będzie służyć wieki a jak się tylko korzysta nie naprawiając, nie remontując to jest gówno warta i w moim ponad trzydziestoletnim doświadczeniu zawodowym muszę niestety tę tezę potwierdzić. Stara chałupa to wór bez dna a remont zawsze będzie droższy niż rozpiep...nie jej i wybudowanie nowej.

  7. #27

    Domyślnie

    Nie napal się na kupno teraz a obejrzeć i tak będę mógł dopiero za jakiś czas na żywo dla tego nie zawracałem głowy i chciałem uzyskać informacje w formie elektronicznej, dopiero jak okazja będzie pojechania i umówienia się to wiadomo jest sens jak dla mnie dzwonienia. Tak czy tak już kilka informacji ważnych uzyskałem.

    Kolego wyżej więc twierdzisz że się nie opłaca, a co powiesz na temat lokalizacji oczywiście działki/siedliska z mediami, dom do remontu generalnego ale głównie chodzi mi o stan faktyczny czyli zdrowe mury z kilkoma budynkami pod garaż itp gdzie cena jest prawie taka sama jak samej działki budowlanej w regionie ? A zgłoszenie remontu jedynie będzie dotyczyć aby ominąć cała papirerologie. Bo np nie chce Kanadyjczyka a zależy na szybkiej budowie aby się wprowadzić ewentualnie wyremontować własnymi siłami do stanu aby się wprowadzić i powolutku sobie dłubać.

    Jak sam byś to rozegrał jak byś chciał coś sensownego kupić/zrobić i się wprowadzić, sensownie wydać kasę aby nie poszło jej zbyt dużo.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony