dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    monitory fałszują kolory, ale kolor ładny

  2. #22

    Domyślnie Faza prób

    Wstawiam fotkę ściany bez tapety i z 5 opcjami koloru na tą ścianę... Mile widziane komentarze.. Pomóżcie zdecydować który kolor.. Ja optuje za 2 od lewej i tym poniżej.. Tudzież 1 od prawej, ale to moja osobista mieszanka dwóch kolorów..

  3. #23

    Domyślnie

    Może teraz się uda..
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200117_131230.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	439526  

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    pierwszy z prawej

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał libra100 Zobacz post
    Chryste panie, i to jeszcze w reklamie - ścianOM, nie ścianą! ścianą to można w łeb dostać jak się ją źle wymuruje i postawi, jedną ścianą....
    Szanowny Panie.
    Serdecznie dziękujemy za zwrócenie słusznej uwagi. Powinniśmy wszyscy dbać o język polski.
    Dlatego prosimy zmienić w swoich postach tynki "sylikonowe", na prawidłowe - silikonowe.
    A i " Chryste Panie" dobrze jest napisać z dużej litery.
    Pozdrawiamy.
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  6. #26

    Domyślnie

    Chodzi mi po głowie"optyczne powiększenie/zaznaczenie" lampy na suficie... Chwilowo nie mogę jej zmienić, ale pomyślałam, że jakby wymalować tym samym kolorem co ścianę, kwadrat na suficie w miejscu gdzie przymocowana jest lampa?! Moja wyobraźnia mi podpowiada to jako obramowanie ok.10 centymetrowe lampy ... Wybijcie mi to z głowy, tudzież zachęćcie do prób

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wybijam z głowy

  8. #28

    Domyślnie

    Ok, łatwo poszło

    Przeglądam obrazy by wybrać coś na ścianę z oknem. W swojej aranżacji mojego salonu, Elfir, masz obraz prostokątny w pionie, a mnie wpadają w oko te w poziomie... Czy usytuowanie obrazu ( z abstrakcją ) ma znaczenie dla proporcji pokoju?

  9. #29

    Domyślnie

    Tez wybijam głowy to malowanie przy lampie
    Kształt obrazu ma znaczenie:
    Wysoki pionowy spowoduje, ze ściana wyda się wyzsza a poziomy dłuzsza.
    Szukasz grafiki czy malowanego w akrylu lub oleju?
    Bo moze Ci podrzucę jakieś linki lub dam namiary na pw.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  10. #30

    Domyślnie

    O pomyśle malowania dookoła lampy już nawet zapomniałam

  11. #31

    Domyślnie

    W Twoim przypadku moze wystarczy lampa z duzym kloszem, abazurem. Podobnie jak narysowała Elfir a te pojedyncze lampy są tańsze.
    U mnie to dopiero jest jazda, bo mam sufit na wysokości 5,5 metra ...to przerabiam 2 tańsze wiszące lampy w jedną by wielkość zyrandola była odpowiednia do pomieszczenia.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  12. #32

    Domyślnie

    Moja wypowiedź poprzednia była wiele dłuższa, nie rozumiem, czemu skróciła się do tego jednego zdania?!
    Z tą lampą nic kompletnie ruszać nie będę, nie mam weny na lampy, póki co, zdaje się na przypadek - jak mi coś w oko wpadnie to kupię..
    Mam dość nisko sufit w salonie, bo 260 cm więc lepiej go w górę optycznie wyciągać niż wszerz, postawimy na obraz w pionie. Z obrazem też mamy zagwozdkę, bo mnie się podobają z wzorem podobnym do tego z jakim tapete mi Elfir podesłała , a mężowi się to nie podoba. Myślę, że raczej postawimy na grafikę. Chętnie obejrzę Twoje propozycje. Mam do oddania 2 wiszące żyrandole. Jeden z 2 kostkami szklanymi, drugi z trzema. Mąż na nie klął na czym świat stoi, więc zalegają w piwnicy, chcesz?

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tkanka7 Zobacz post
    Moja wypowiedź poprzednia była wiele dłuższa, nie rozumiem, czemu skróciła się do tego jednego zdania?!
    Z tą lampą nic kompletnie ruszać nie będę, nie mam weny na lampy, póki co, zdaje się na przypadek - jak mi coś w oko wpadnie to kupię..
    Mam dość nisko sufit w salonie, bo 260 cm więc lepiej go w górę optycznie wyciągać niż wszerz, postawimy na obraz w pionie. Z obrazem też mamy zagwozdkę, bo mnie się podobają z wzorem podobnym do tego z jakim tapete mi Elfir podesłała , a mężowi się to nie podoba. Myślę, że raczej postawimy na grafikę. Chętnie obejrzę Twoje propozycje. Mam do oddania 2 wiszące żyrandole. Jeden z 2 kostkami szklanymi, drugi z trzema. Mąż na nie klął na czym świat stoi, więc zalegają w piwnicy, chcesz?
    Dziękuję, ale jestem tez dobrze zaopatrzona w zyrandole...chyba kupiłam ich za duzo,,,,,boje się, ze jak je wszystkie rozwiesimy i zostanie kilka, to maz mnie na Sybir przegoni
    Ale wszystkie były kupione okazyjnie
    To jak ja się z tym rozwieszaniem uporam, to Tobie mogę jeszcze coś zaproponować.

    Sorry, pomyliłam się , bo mnie chodziło o nadruk cyfrowy lub obraz malowany ręcznie . Bo cenowo bardzo się róznią.
    zaraz Ci wyślę na pw, gdzie sama kupowałam.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  14. #34
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Jeśli nie wychodzi z tapetą, to wzory na ścianie można namalować. Co więcej, można je zaprojektować tak, by pasowały do stylu wnętrza i kolorystyki wyposażenia. Załączamy kilka przykładów o różnym charakterze. Może zainspirują.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	14,7 KB
ID:	440105Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18a.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	12,2 KB
ID:	440106Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18b.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	16,7 KB
ID:	440107

  15. #35

    Domyślnie Fotorelacja z moich poczynań :)

    Tapetę zastąpił motyw podejrzany w inspiracjach muratora

    Powtórzyłam go też w części "jadalnianej"...

    Trzecia fotka to dla Elfir, w odpowiedzi na pytanie jak wygląda ściana przeciwna do kanapowej..

    Mnie osobiście efekt zachęcił do dalszych działań z upiększaniem salonu , już zrobiło się przytulniej choć wciąż nie idealnie, ale pośpiech nie jest dobrym doradcą więc w tym wolnym tempie osiągnę pewnie KIEDYŚ konsensus

    Może ten mój nowy salon nakręci Wam nowe pomysły na niego? Zachęcam do komentowania..
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	440973   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	440974   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_20200217_213843.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	440975  

  16. #36
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Zestawienie kolorystyczne bardzo fajne. Ściana wyszła ciekawa i jednak pomalowana! Super! Kolory jednak są mocno nasycone i z jasnymi ścianami robią duży kontrast, przez co wnętrze jest mało relaksujące. Fajnie byłoby zbudować pomiędzy barwami kolorystyczny pomost. Dodać elementy szare (jak fotel) lub beżowe (jak parapety). Może dywan na podłodze, donice, poduszki dodałyby wnętrzu nieco łagodniejszy charakter? Warto spróbować. No i ciepłe oświetlenie (na zdjęciach wygląda na zimne, ale może to też monitor?) poprawią atmosferę na bardziej przytulną.

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bernard123

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Pułtusk
    Kod pocztowy
    00-811
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tkanka7 Zobacz post
    Tapetę zastąpił motyw podejrzany w inspiracjach muratora

    Powtórzyłam go też w części "jadalnianej"...

    Trzecia fotka to dla Elfir, w odpowiedzi na pytanie jak wygląda ściana przeciwna do kanapowej..

    Mnie osobiście efekt zachęcił do dalszych działań z upiększaniem salonu , już zrobiło się przytulniej choć wciąż nie idealnie, ale pośpiech nie jest dobrym doradcą więc w tym wolnym tempie osiągnę pewnie KIEDYŚ konsensus

    Może ten mój nowy salon nakręci Wam nowe pomysły na niego? Zachęcam do komentowania..
    Chętnie bym zobaczył i podzielił się opinią, ale niestety załącznik się nie załączył

  18. #38

    Domyślnie gdzie te zdjęcia??

    Mam nadzieję, że teraz znów się pojawią.
    Sprawa jest rozwojowa, w planach jest "ocieplanie" wnętrza, powoli do przodu. Dzięki bardzo za podpowiedzi. Wezmę je pod uwagę. W kwestii światła raczej nie będę nic zmieniać ponieważ lubimy zimne światło lepiej się w takim czujemy.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_20200217_213843.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	441884   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	441885   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	441886  

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie Nowy beton architektoniczny - okładziny ścienne w salonie

    Nowy beton architektoniczny od Luxum bez sztucznych włókien.
    Wytrawiane płyty w kolorze COR-TEN

    Warto poszukać.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	beton corten.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	442302
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony