dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Krautol tynk silikonowy - opinnie.

    Cześć wszystkim. Mam do ocieplenia 350m2. Wykonawca namawia mnie na tynk firmy krautol. Nigdzie nie znalazłem żadnej opinii na ich temat. Wiem, że produkuje to caparol. Różnica widoczna jest w cenie. Miał ktoś z tym produktem do czynienia? Ewentualnie czym różni się od Caparola?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    produkt jest na rynku niecale 2 lata.
    Tansza linia caparol-a

    patrzac na to ze caparol w tej chwili jest jaki jest...
    jak uwazasz.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    produkt jest na rynku niecale 2 lata.
    Tansza linia caparol-a

    patrzac na to ze caparol w tej chwili jest jaki jest...
    jak uwazasz.

    Jest jaki jest... - no właśnie jaki jest?
    Przyznam szczerze, że od początku byłem sceptycznie nastawiony do Krautola i planowałem dołożyć i kupic amphisilan. Chyba, że jest coś w podobnej cenie godnego polecenia.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Otowaw Zobacz post
    Jest jaki jest... - no właśnie jaki jest?
    Przyznam szczerze, że od początku byłem sceptycznie nastawiony do Krautola i planowałem dołożyć i kupic amphisilan. Chyba, że jest coś w podobnej cenie godnego polecenia.
    po 15 latach wspolpracy z caparolem i 10 lat zachwalania Caparol-a na forum:
    u nas sytuacja wyglada tak (przy czym zarowno w dystrybucji jak i wykonawczo):
    - poczatek "hamowania" nastapil kilka lat temu gdy amphisilan zaczeto produkowac w Kleszczowie a nie w DE czyli okolice 2011-2012r
    - alternatywne szukanie rozwiazan z DE czyli Thermosan i Carbopor
    - 2015 r znalezienie realnej alternatywy dla rozwiazan caparola
    - 2016/2017 mniej wiecej na szkoleniu z ramienia producenta wprost padlo zdanie:
    co jest najwazniejsze w firmie? - "ZYSK" skierowane do grupy okolo 12-15 wykonawcow - opuscilismy sale w tym momencie, bo to sie kloci z nasza polityka i podejsciem do prowadzenia dzialalnosci i podejscia do klienta.
    - 2018/2019r to 6ciokrotne zmniejszenie obrotow na produktach caparol (przestalismy to wbudowywac, i sprzedawac) jedyne co zostalo to jak ktos sie uparl ze chce caparol-a plus korzystalismy z carbonit + mika na cokoly i slupy na naszych realizacjach
    - 2020 rozwazamy zwrot mieszalnika do producenta i zupelne wycofanie sie z dystrybucji i wykonawstwa na produktach tej marki. nie przedluzymy tez certyfikacji autoryzowanego wykonawcy, jezeli dostaniemy kolejne zaproszenie na spotkanie "rady wykonawcow caparol" czy tam "forum wykonawcow caparol" - nie pojedziemy. Moze jeszcze zostawimy na ten rok mieszalnik, chociaz powoli to sie robi bezsensowne, bo pajaki po nim zaczynaja biegac - stoi prawie nieuzywany.

    Krautola nigdy nawet nie bralismy pod uwage.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 06-01-2020 o 11:06
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Orientujesz się ile $ z metra wychodzi sytem greinplastu?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Otowaw Zobacz post
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Orientujesz się ile $ z metra wychodzi sytem greinplastu?
    luz. mozna by bylo sie wyrazic bardziej precyzyjnie, ale po co... jest jak jest i nic tego nie zmieni. jeszcze na sam koniec latanie po sadach nam nie potrzebne.
    spojrz:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...86#post7892586
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony