dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ozdobne listwy przypodłogowe z kontynuacją wzoru wzdłuż schodów policzkowych.

    Potrzebuję pomocy stolarza:
    Ozdobne listwy przypodłogowe z kontynuacją wzoru wzdłuż schodów policzkowych.
    Czy ktoś orientuje się czy "na policzki" mają być przyklejane listwy tej samej wysokości co przy ścianach czy mogę kupić niższe ?
    Niższe mogą być cieńsze - dla mnie to nie problem bo nie będą się nigdzie stykały z listwami przypodłogowymi ale czy dla stolarza to ma znaczenie ?
    Może stolarz sam będzie pasował listwy do tych przypodłogowych żeby nie było łączenia poziomego wzdłuż wangi ?
    Oczywiście nie zamierzamy robić tego sami, poprostu schody są jeszcze nie zamówione a właśnie kupujemy listwy przypodłogowe i nie wiem czy kupować też na schody czy nie.

    Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Robie takie projekty, gdzie listwa niezauważenie łączy sie z taką samą na schodach i niezauważenie przechodzi na piętro.
    2D, 3D i visualizacja za darmo. Potem, jeśli wszystko gra, to zaliczka i można działać.
    Skond jesteś?
    Ostatnio edytowane przez Superior ; 06-01-2020 o 11:10

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za ofertę ale zanim ja będę miała kasę na wykończenie schodów to trochę czasu minie
    Narazie są gołe lane i to musi wystarczyć.

    Jakbyś był uprzejmy i napisał czy jest to ta sama listwa co przy podłogach to byłabym wdzięczna.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolkak Zobacz post
    byłabym wdzięczna.
    Ze względów vizualnych, powinna być to ta sama listwa lub wykonana tak samo.
    To co? Robimy ten projekt, bo mam akurat kilka dni przerwy?
    Trochę to zajmie, więc gdy za kilka dni zacznie się u mnie robota, to nie będę już miał czasu tego zrobić gratis.
    Za darmo, to bym brał, bo naprawdę będzie ładnie.
    Skond jesteś?

  5. #5

    Domyślnie

    Jakie informacje są potrzebne do projektu ?
    Ostatnio edytowane przez karolkak ; 11-01-2020 o 15:50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony