dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w regulacji zaczepu roto

    Witam mam okna z zaczepami roto starego typu nie potrafię już nigdzie znaleźć info jak ten imbus ustawić w jakiej pozycji aby okno bardziej przylegało do ramy było szczelniejsze bo słychać dźwięki z zewnątrz z góry dziękuję za pomoc
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200106_155736.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	79,4 KB
ID:	439065  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    To banalnie proste: klucz imbus nr4. Mała część obrotu w prawo /ten konkretny z fotki/. Ps. Poszukaj dobrego serwisu. Docisk nie musi poprawić sytuacji.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    To banalnie proste: klucz imbus nr4. Mała część obrotu w prawo /ten konkretny z fotki/. Ps. Poszukaj dobrego serwisu. Docisk nie musi poprawić sytuacji.
    ok ustawiłem i zobaczymy stare roto ale wiesz nawet jak pomoże o 30% to i tak będzie super na razie serwisu nie szukam się nie interesowałem bo reszta okien jakoś lepiej się domyka

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ja zawsze sceptycznie podchodzę to konieczności regulacji docisku. Zwykle obwiniam ogół, czyli sprawdzenie uszczelek, smarowanie, ogólna regulacja skrzydła itp. Przykład takiego serwisu w wykonaniu naszego forumowego kolegi jest na filmiku:
    https://www.youtube.com/watch?v=NxeYuM_OYwI
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5

    Domyślnie

    wymieniłem też uszczelkę na nową w ramie dokręciłem klamkę i docisk tymi zaczepami jest już lepiej dzięki za cenne podpowiedzi

  6. #6

    Domyślnie

    Czy to "stary" z forum? Znaczy się na tym filmie Krzysztof to "stary"?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony