dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kulfi82
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-795
    Posty
    186

    Domyślnie Simon 54 Nature. Warto czy szukać alternatywy.

    Przekopałem forum i za wiele aktualnych tematów nie ma na temat samego osprzętu elektrycznego. A, że przyszła na mnie pora to chętnie podejmę dyskusję, który producent oferuje dziś rozsądną jakość za rozsądne pieniądze. Mam upatrzonego Simona 54

    z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Alternatywa to Schneider Sedna.
    Ich wada -to to, że pod jednym symbolem sprzedaja stare i nowe modele np. łączników a gniazd zaciskanych nie uświadczysz.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bogi500

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ta Simona wygląda rozsądnie przy tych pieniądzach, które wołają. W zeszłym tygodniu byłem w hurtowni i niektóre ceny naprawdę imponują. Naprawde nie wiem kto to kupuje.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja potrzebowałem z podświetleniem - iw Schneider Sedna jest to zrealizowane wręcz wzorowo -diody schowane wewnątrz bez żadnych kabelkówm zaciskane przewody, małe gabaryty. Gniazda też są tylko dowiedziałem się, że trzeba szukać nowych modeli produkowanych koniecznie w Polsce.

  5. #5

    Domyślnie

    W 2000 roku zainstalowałem osprzęt Busch Jaeger. Nie wiem, jak obecnie wygląda ich oferta, ale po 19 latach użytkowania wyglądają bardzo dobrze, nie miałem z nimi żadnych problemów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony