dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Rura odpływowa od wanny sąsiada w moim mieszkaniu

    Pomocy kupiliśmy mieszkanie wraz z mężem w starym budownictwie okazało się że przez pół sufitu idzie nam rura sąsiada odpływowa od jego wanny czy możemy coś z nią zrobić albo ja jakoś wyżej podwiesić gdyż wchodzi w pion z 40/50 cm poniżej sufitu a nie chce odsuwać się od ściany bo i tak łazienka jest malutka podwieszanego sufitu też raczej nie damy rady zrobić może mogę ją podłączyć wyżej do odpływu jest na to jakas rada ?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie widzieliście tego przed kupnem? Bo tak to opisujesz, jakby tej rury nie dało się nie zauważyć po wejściu do łazienki
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  3. #3

    Domyślnie

    Wszyscy mi mówili że da się ją schować a jednak nie da a ja tam się nie znam i potem właśnie wychodzą takie kwiatki :/

  4. #4

    Domyślnie

    No dzięki ja przyszłam do was po radę a jak narazie tylko ze mnie wszyscy szydzą chciałabym to sensownie zakryć by nie musieć na to gówno patrzeć....

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.332

    Domyślnie

    [Zalezy jak długo ta rura leci pod twoim sufitem, skoro piszesz że 40cm spadku jest wiec pewnie z 2 metry ma do pionu. Możesz zmnijeszyć spadek ale problem będzie z wejsciem w pion - widzialem już akcje że ktos nawiercał otwory i wklejał krócce ale to niezla zabawa. Najprostrzym wyjsciem jest podwieszany sufit i stosunkowo niedrogim. Tez mialem taka rure w mieszkaniu wiele lat temu i nie robila mi ona wiekszej róznicy.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.332

    Domyślnie

    Zakladacie że tam ciagle jest pion żeliwny a to już naprawdę rzadko sie zdarza- tylko bardzo zacofane wspolnoty i spoldzielnie ktore zapomnialy przez dziesiątki lat o wymianie. Autorka nie napisala co to za pion.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Cytat Napisał karyn Zobacz post
    Pomocy kupiliśmy mieszkanie wraz z mężem w starym budownictwie ....
    Nie jest napisane że bloku pogierkowskim...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony