dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michauu

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Kod pocztowy
    27-400
    Posty
    2

    Exclamation Przyłącze Pge czy możliwa zmiana terminu przyłączenia prądu docelowego.

    Witam
    Czy jest możliwa zmiana terminu przyłączenia prądu docelowego do budynku mieszkalnego , lub zmiany umowy na prąd budowlany plac budowy.
    A mianowicie dokładnie Rok temu zakupiłem działkę z starym domem , dom nie miał instalacji elektrycznej i brak licznika , złożyłem wniosek o podłączenie prądu docelowego w PGE z terminem przyłączenia na koniec miesiąca stycznia 2020 , jednakże plany się zmieniły po 4mc od podpisania umowy postanowiliśmy zburzyć budynek i postawić nowy jednakże do dnia dzisiejszego nic się tam nie dzieje została pusta działka. Skrzynka z PGE już postawiona. W tym roku ma ruszyć budowa ktoś miał podobne doświadczenie w związku z przedłużeniem umowy? lub jej zmianą?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    A nie łatwiej do PGE uderzyć z pytaniem?

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dez

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Jeśli masz możliwość podłączyć prąd na taryfie G to jesteś w sytuacji, w której chciałoby być 99% budujących. Nie kombinuj nic z zgłaszaniem zmiany na prąd budowlany (taryfa C jest zbujecko droższa). Niech podłącza licznik i puszczą normalnie prąd.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michauu

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Kod pocztowy
    27-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Niestety nie mogę podłączyć licznika bo nie mam instalacji wew. budynku jak w tej sytuacji niema budynku , elektryk wykonał prowizorkę budowlaną zgłosiłem lecz montażysta z PGE licznika nie założył ze względu tego iż umowa podpisana jest na przyłączenie budynku mieszkalnego a nie placu budowy.
    Jutro się wybieram do PGE także zobaczę co się da z tym zrobić.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony