dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie ściana + drzwi na poddaszu

    Witam.

    Potrzebuję pomocy z postawieniem ściany/oddzieleniem 2 pomieszczeń od siebie w jakikolwiek sposób. Problem w tym, że kompletnie nie znam się na takich sprawach i nawet nie wiem o co poprosić kogoś
    Sprawa wygląda w taki sposób, że na poddaszu jest taki jeden ciąg wąskiego pokoju z mocnymi skosami ( jak na zdjęciu ) jest tam dość mało miejsca i szukam jakiś podpowiedzi co powiedzieć tacie bądź jakiemuś fachowcowi żeby jakoś oddzielić to w sensowny sposób?

    Wysokość ok. 1.90m + ściana musiałaby być od miejsca w którym jest zdjęcie robione do barierek

    https://zapodaj.net/99ca07a9cab63.jpg.html

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał BezProblemu Zobacz post
    Cześć,

    Dwa miesiące temu miałem podobny problem, różniły się u mnie jedynie wymiary. wysokość była około 2,2m. Kompletnie nie potrafiłem sobie z tym poradzić, więc skorzystałem z . Co prawda zapłaciłem za fachowca, ale szybko go znalazłem i robota była zrobiona porządnie
    Wybacz, mało wiarygodnie zabrzmiał Twój post (nie wystarczy 3 wpisy na rozgrzewkę) by mógł pozostać na forum, dlatego został usunięty.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony