dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zmywarka Amica zim 668e

    Witam mam problem z zmywarką dokładnie z drzwiami, zamykają się ale lekko otwierają się,dziecko siadło na otwarte drzwiczki i 2 razy podskoczyło, i teraz paruje podczas mycia blat, i co jakiś czas wyłącza się bo pokazuje błąd, blacha, była trochę zgięta z lewej strony ale to wyrównałem, da się to jakoś naprawić ? czy trzeba kupić całe drzwiczki nowe?, dodam że jak zdejmę boczne blachy osłonki zmywarki to fajnie trzyma zatrzask drzwi ,

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Parujący blat czyli szpara u góry (nie dociśnieta uszczelka). Zależy co się skrzywiło: drzwi, zawiasy czy ich mocowanie (na drzwiach czy na obudowie). Serwisant zna budowę i powie w czym problem.
    Skończy się na nowej zmywarce.
    I dorośniesz do pilnowania pomysłowego dziecka.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Parujący blat czyli szpara u góry (nie dociśnieta uszczelka). Zależy co się skrzywiło: drzwi, zawiasy czy ich mocowanie (na drzwiach czy na obudowie). Serwisant zna budowę i powie w czym problem.
    Skończy się na nowej zmywarce.
    I dorośniesz do pilnowania pomysłowego dziecka.
    to mi wygląda na ten zatrzask, nie dociska do końca , a jak zamknę to jest inna szpara z lewej i prawej stronie drzwiczek a zmywarką

  4. #4

    Domyślnie

    Da się naprawić, zdemontować zawiasy z drzwiami, naprostować a przykręcając wyregulować zawiasy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony