dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Wybór blachy

  1. #1

    Domyślnie Wybór blachy

    Cześć, mam nadzieję, że ktoś mi coś doradzi. Obecnie mam dach pokryty blachą trapezową która zaczyna rdzewieć;/ Chcę kupić nową blachę na pokrycie i tu pojawia się problem co wybrać? Cena tutaj ma drugorzędne znaczenie, interesuje mnie wysokogatunkowa, z zabezpieczeniami antykorozyjnymi super blacha czy blachodachówka która wytrzyma mi 50 lat nie wyblaknie, nie zeżre jej korozja. Czy na polskim czy europejskim rynku są takie produkty? jestem nawet skonny ściągać to z poza kraju. Czytałem coś o SAAB wiem że szwedzka blacha jest ok. Doradzi ktoś coś? co wybrać? czym się kierować aby nie wtopić i za 20 lat jej nie malować bądź wymieniać?

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    czy jest możliwe że zeszło aż 50m2 blachy na obróbki ??? Dach dwuspadowy (podwójny ) z 3-ma kominami - 2 lukarny - razem 300m2 dach.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Kamil30cm

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Żukowo
    Kod pocztowy
    83-330
    Posty
    381

    Domyślnie

    Spokojnie tyle weszło, Pasy nadrynnowe, maskownice, opierzenia, wiatrownice, Ostatnio na 200m2 dach weszło mi 107,5m2 blachy,

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Cytat Napisał tre_k Zobacz post
    ... Cena tutaj ma drugorzędne znaczenie, interesuje mnie wysokogatunkowa, z zabezpieczeniami antykorozyjnymi super blacha czy blachodachówka która wytrzyma mi 50 lat..
    Sprawdzą się jedynie pokrycia z materiałów szlachetnych takich jak tytan-cynk, miedź lub aluminium (np. produkty firmy Prefa). Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony