dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Garaż --> wiata

    Witam serdecznie.
    Opiszę mój problem w kilku zwięzłych słowach.
    Moja działka jest zbyt wąska bym mógł postawić garaż 24 m kwadratowe. Szerokość działki to zaledwie 5,5 m. Po konsultacji z dwoma architektami nie ma szans abym lege artis taki postawił garaż ale wiatę już tak.
    Moje pytanie jest następujące , czy mogę postawić garaż i przerobić go na wiatę usuwając jedną ze ścian bądź wprowadzić takie modyfikacje aby nie wszystkie ściany były zabudowane. Teoretycznie taka konstrukcja spełniała by wszystkie wymogi definicji wiaty , naturalnie byłaby to wiata "rekreacyjna"
    Co na ten temat sądzicie , czekam na wasze opinie.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał MisterOld Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Opiszę mój problem w kilku zwięzłych słowach.
    Moja działka jest zbyt wąska bym mógł postawić garaż 24 m kwadratowe. Szerokość działki to zaledwie 5,5 m. Po konsultacji z dwoma architektami nie ma szans abym lege artis taki postawił garaż ale wiatę już tak.
    Moje pytanie jest następujące , czy mogę postawić garaż i przerobić go na wiatę usuwając jedną ze ścian bądź wprowadzić takie modyfikacje aby nie wszystkie ściany były zabudowane. Teoretycznie taka konstrukcja spełniała by wszystkie wymogi definicji wiaty , naturalnie byłaby to wiata "rekreacyjna"
    Co na ten temat sądzicie , czekam na wasze opinie.
    Pozdrawiam.
    Ja nie rozumiem nic z tego pytania. Masz działkę szerokości 5,5 metra? Co to za działka, jakieś ogródki działkowe? To działka pod co? Bo raczej nie pod zabudowę.
    Skoro architekci Ci mówią że nie wolno postawić garażu to po co chcesz "stawiać garaż" i przerabiać go na wiatę, i to jeszcze rekraacyjną?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony