dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie OPRAWA SUFITOWA GU10 z regulacją konta padania światła do łazienki

    Dzień dobry
    Muszę zakupić 5 sz. wpuszczanych opraw sufitowych "oczek", najlepiej pod gniazda GU10, normalne zasilanie 230 V . Z tego co widzę oprawy mają stopnie ochrony IP 20 wiec nie nadają się do łazienki. Czy znajdę na rynku coś takiego z conajmniej ochroną IP23? Chciałbym uniknąć transformatora ukrytego pod sufitem.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anubis76 Zobacz post
    Dzień dobry
    Muszę zakupić 5 sz. wpuszczanych opraw sufitowych "oczek", najlepiej pod gniazda GU10, normalne zasilanie 230 V . Z tego co widzę oprawy mają stopnie ochrony IP 20 wiec nie nadają się do łazienki. Czy znajdę na rynku coś takiego z conajmniej ochroną IP23? Chciałbym uniknąć transformatora ukrytego pod sufitem.
    Jak masz zamiar lać po suficie wodą to IP65 i na pewno znajdziesz wystarczy poszukać np u wujka g.... "oczko IP65 GU10", np, zintegrowane jakaś tam pewność co do tego IP.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie

    Raczej chodzi o skropliny, wolę dmuchać na zimne, łazienka 5,12 m2 , fachowiec zaproponował 5 oczek świetlnych ale nie wiem jaka wybrać moc żarówek led, jedna ze ścian dość ciemna trzeba rozświetlić kierując światło lekko na nią ( fajna ciekawa płytka z Włoch ) . Na razie mam na oku produkty Paulmann, oprawka biała np zestaw: Paulmann 92765 .

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    To raczej GU 10 nie jest Oczywiście zerknąłeś na tabelę IP oznaczenia, drugie miejsce i wiesz co ta trójka znaczy.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie

    Już mi wszystko jedno, co byście zastosowali ?

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie

    Już nie aktualne, kupiłem Philips Massive 59323/31/10 podwójny zestaw z ledami w oprawce GU10 i IP23 .

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo mnie to cieszy. Dokup jeszcze słownik ..., tak na wszelki wypadek.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony