dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 96 z 96
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    U mnie od razu pobiera się PDF.
    Jak nie działa, to tutaj wejdź na zakładkę "Pliki do pobrania".

    A zmywarka niby jest w takiej kategorii, ale chyba chodzi tylko o zabudowę po bokach i od góry. Front jest (a przynajmniej wygląda) "na gotowo". Przecież tu nie ma nawet zaczepów do frontu i ma uchwyt fabryczny.
    Masz chyba rację, tez mnie ten uchwyt zastanawiał i zadzwoniłam zapytać...powiedzieli, ze do zabudowy.
    Tylko nie wiem czy to ta jedyna....zobaczymy co kamieniarz powie, czy będę mogła mieć blat 55cm głębokości , czy nie...
    Jak nie, to wezmę 45 zmywarkę boscha.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  2. #82

    Domyślnie

    Witam, tez sie zastanawialam nad ta zmywarka, i na stronie Boscha jest przyklad obudowy. Obawiam sie, ze nie o takiej obudowie myslalas...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zmyw.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	440475  

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał ariater Zobacz post
    Witam, tez sie zastanawialam nad ta zmywarka, i na stronie Boscha jest przyklad obudowy. Obawiam sie, ze nie o takiej obudowie myslalas...
    No widzisz.... to dowalili z taką zabudową, ale moze komuś pasuje.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    To ona jest do zabudowy? Wygląda, jakby front był "na gotowo" - panel od przodu i brak "wnęki" na front, jakby tylko panel miał wystawać.




    To instrukcje masz tutaj
    Wygląda, że jest chłodzona od tyłu i jak najbardziej nadaje się do obudowania (jest opisane w instrukcji jak to zrobić).
    A mozesz mi ten fragment o zabudowie wysłać, bo maz nie moze teraz tego znaleźć .
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  5. #85

    Smile

    Przy porannej kawce siadam do laptopa i szukam odpowiedzi na gnebiace mnie pytania. Na swoje jeszcze nie znalazlam, ale...

    Zeby odszukac ten fragment, kliknij gdzie pokazuje strzalka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod1.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	74,2 KB
ID:	440617

    potem np. tutaj

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	440618

    zaladuje sie pdf
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod3.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	45,0 KB
ID:	440619

    potem go otworz i bedziesz miala to:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod4.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	440620

    mozesz go sciagnac na kompa

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał ariater Zobacz post
    Przy porannej kawce siadam do laptopa i szukam odpowiedzi na gnebiace mnie pytania. Na swoje jeszcze nie znalazlam, ale...

    Zeby odszukac ten fragment, kliknij gdzie pokazuje strzalka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod1.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	74,2 KB
ID:	440617

    potem np. tutaj

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	440618

    zaladuje sie pdf
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod3.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	45,0 KB
ID:	440619

    potem go otworz i bedziesz miala to:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lod4.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	440620

    mozesz go sciagnac na kompa
    Dziękuję Kochana Jesteś, ze Ci się chciało tak mi to tłumaczyć, ale instrukcję juz mamy, tylko nie mozemy znaleźć tego fragmentu o zabudowie tej lodówki.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  7. #87

    Domyślnie

    Jest jakis schemat na 18-tej str., pkt. 4.4, ale to moze byc za malo...

  8. #88

    Domyślnie

    Dziękuję
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  9. #89

  10. #90

    Domyślnie

    ariater kupiliśmy w końcu ten okap blatowy, bo płyta ma opcję kontroli gotowanych potraw i pytałam forumowicza, co uzytkuje podobny okap od ok roku i jest dobrze.
    Nie ma mozliwości by coś się do niego wlewało, nawet przy małym wykipieniu.

    Tylko nie wiem jaką między płytą a okapem zrobić przerwę..?
    Na jednych zdjęciach jest kilka-kilkanaście centymetrów a na innych są prawie przy sobie.

    Jak myślisz będzie najlepiej?
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  11. #91

    Domyślnie

    Ale ja nie mam pojecia, jaka odleglosc bedzie najlepsza. Wydaje mi sie, ze taka, zebys mogla swobodnie manewrowac najwiekszym garnkiem czy patelnia na ostatnim palniku. Najlepiej, zapytaj o to tego forumowicza, ktory go ma i praktykuje.

    Jestem bardzo ciekawa, jak dziala to opcja kontroli gotowanych potraw. Pamietam, jak robilam przecier pomidorowy, to on sobie bulgotal, ja mieszalam, zeby sie nie przypalilo, a od czasu do czasu bulgotnelo mu sie bardziej i chlapnelo tu i tam. Czy juz mowilam, ze chyba nie umiem gotowac ?

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał ariater Zobacz post
    Ale ja nie mam pojecia, jaka odleglosc bedzie najlepsza. Wydaje mi sie, ze taka, zebys mogla swobodnie manewrowac najwiekszym garnkiem czy patelnia na ostatnim palniku. Najlepiej, zapytaj o to tego forumowicza, ktory go ma i praktykuje.

    Jestem bardzo ciekawa, jak dziala to opcja kontroli gotowanych potraw. Pamietam, jak robilam przecier pomidorowy, to on sobie bulgotal, ja mieszalam, zeby sie nie przypalilo, a od czasu do czasu bulgotnelo mu sie bardziej i chlapnelo tu i tam. Czy juz mowilam, ze chyba nie umiem gotowac ?
    To muszę to jeszcze przemyśleć, płyta jest dosyć głęboka jak na pojedynczy ciąg palników. Chyba nie mam garnków, co mają większą średnicę od jej głębokości a ten forumowicz ma inną płytę i inny okap. Sama to ogarnę..

    Jeszcze nie wiem dokładnie, co to za funkcja..bo w necie są 2 opisy.
    Jeden, to taki, ze się zmniejsza automatycznie temperatura gotowania, kiedy wrze i nie dopuszcza do wykipienia.
    a druga, to ;
    automatyczne gotowanie makaronu i innych potraw w wodzie oraz opóźnione włączenie pola grzejnego...
    i nie wiem czy to samo?

    To nie jest kwestia umiejętności gotowania, tylko pewnie robienia kilku rzeczy na raz...chyba nie ma osoby gotującej, której by coś nie wykipiało
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  13. #93
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciężkiprzypadek Zobacz post
    To muszę to jeszcze przemyśleć, płyta jest dosyć głęboka jak na pojedynczy ciąg palników. Chyba nie mam garnków, co mają większą średnicę od jej głębokości a ten forumowicz ma inną płytę i inny okap. Sama to ogarnę..

    Jeszcze nie wiem dokładnie, co to za funkcja..bo w necie są 2 opisy.
    Jeden, to taki, ze się zmniejsza automatycznie temperatura gotowania, kiedy wrze i nie dopuszcza do wykipienia.
    a druga, to ;
    automatyczne gotowanie makaronu i innych potraw w wodzie oraz opóźnione włączenie pola grzejnego...
    i nie wiem czy to samo?

    To nie jest kwestia umiejętności gotowania, tylko pewnie robienia kilku rzeczy na raz...chyba nie ma osoby gotującej, której by coś nie wykipiało
    Z tą funkcją, że zmniejsza temperaturę gotowania, kiedy wrze, woda ci nie wykipi.
    Aaaaale... dla mleka chociażby to już nie działa. Niestety przekonałam się o tym doświadczalnie Średnio fajnie się to mleko ścierało.
    No i - moja płyta ma tą funkcje, ale nie na wszystkich palnikach!!! To jest bez sensu, bo nigdy nie pamiętam, gdzie jest, a gdzie jej nie ma
    W sumie jak tak teraz nad tym myślę, to już nie jestem pewna, czy to mleko wykipiało, bo dla mleka ta funkcja nie działa, czy dlatego że akurat ten palnik nie miał tego zabezpieczenia?
    Szczególiki, o których nie pomyślałabym nawet przy zakupie, a teraz dopiero się je odczuwa.

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Z tą funkcją, że zmniejsza temperaturę gotowania, kiedy wrze, woda ci nie wykipi.
    Aaaaale... dla mleka chociażby to już nie działa. Niestety przekonałam się o tym doświadczalnie Średnio fajnie się to mleko ścierało.
    No i - moja płyta ma tą funkcje, ale nie na wszystkich palnikach!!! To jest bez sensu, bo nigdy nie pamiętam, gdzie jest, a gdzie jej nie ma
    W sumie jak tak teraz nad tym myślę, to już nie jestem pewna, czy to mleko wykipiało, bo dla mleka ta funkcja nie działa, czy dlatego że akurat ten palnik nie miał tego zabezpieczenia?
    Szczególiki, o których nie pomyślałabym nawet przy zakupie, a teraz dopiero się je odczuwa.
    Mam napisane, ze tylko dla potraw na wodzie, to moze dlatego na mleko nie działa.
    zaznacz sobie palnik, choćby malutką kropką .
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  15. #95
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Taki mam plan, tylko nigdy o tym nie pamiętam, jak jestem przy kuchence i już wiem który palnik jest OK a który nie
    A w instrukcji też nigdy mi się nie chce szukać (w sumie to nawet szukać instrukcji płyty w tym grubym pliku instrukcji).

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Taki mam plan, tylko nigdy o tym nie pamiętam, jak jestem przy kuchence i już wiem który palnik jest OK a który nie
    A w instrukcji też nigdy mi się nie chce szukać (w sumie to nawet szukać instrukcji płyty w tym grubym pliku instrukcji).
    Hahaha mam tak samo...nie lubię instrukcji.
    za to moja siostra, studiuje kazdą jedną po kilka razy.
    Do samego, mojego okapu dostałam 3 grube ksiązki i się załamałam, ale okazało się, ze jest w 17 językach i to dlatego tyle jego jest. Okap wazy ok 50kg i instrukcja do niego tez musi być cięzka

    Wydałam juz ok 7 000 na sprzęt kuchenny a mam dopiero lodówkę, okap i płytę a gdzie reszta
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony