dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie wykonawcy PV mazowieckie

    Hej,

    szukam firmy która wyceni i zamontuje mi panele fotowoltaiczne w mazowieckim.
    wszędzie gdzie na razie szukałem na ten moment to ceny jakies kosmiczne - tzn np. 5200-5500pln za 1KwP na instalacje 6,2kw.
    może ktoś z Was moglby się podzielić namiarem na rzetelna firme która zrobi instalacje na dobrych mono panelach (chińskich z tier 1) lub jakiś markowych ale nie najdroższych.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał sancho80 Zobacz post
    Hej,

    szukam firmy która wyceni i zamontuje mi panele fotowoltaiczne w mazowieckim.
    wszędzie gdzie na razie szukałem na ten moment to ceny jakies kosmiczne - tzn np. 5200-5500pln za 1KwP na instalacje 6,2kw.
    może ktoś z Was moglby się podzielić namiarem na rzetelna firme która zrobi instalacje na dobrych mono panelach (chińskich z tier 1) lub jakiś markowych ale nie najdroższych.
    Proszę bardzo firma solidna panele prukbet polskie https://www.ikea.com/pl/pl/customer-.../solar-panels/ Przynajmniej gwarancja u nich ma sens bo wątpię czy upadną. W jakiej miejscowości te panele bo woj mazowieckie jest długie i szerokie. ?

  3. #3

    Domyślnie

    instalacja jest w Konstancinie. Mam jedna oferte ale panele sa chińskie nie z TIER1 - nie mogę nic o nich znaleźć i trochę się boje czy to nie jakiś kiepski sprzet...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał sancho80 Zobacz post
    instalacja jest w Konstancinie. Mam jedna oferte ale panele sa chińskie nie z TIER1 - nie mogę nic o nich znaleźć i trochę się boje czy to nie jakiś kiepski sprzet...
    Mnie instalację taką jak w stopce wykonała firma http://sun4u.pl gorąco polecam bardzo dobra jakość za sensową cenę.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Nastar

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Dobino k. Wałcza
    Kod pocztowy
    78-600
    Posty
    56

    Domyślnie

    Właśnie dostałem ciekawą ofertę od firmy Axevici z Marek. Chyba trafiłem na kompetentnego gościa bo jak na razie jest z nim dobry kontakt i rzetelnie odpowiada na pytania.
    Oferta też wstępnie ok (38.000zł za 9,9kWp, JA Solar 330W, half cut, bifacial, Fronius Symo 8.2.3-M)

    Słyszeliście moze o tej firmie ? Warto im zaufać ?
    Dom 260m2,ściany 40cm Porotherm+15cm styro, poddasze 20cm wełna, podłoga 10cm styro, okna dwuszybowe. Wentylacja grawitacyjna. Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW, 3f. Instalacja: 13 grzejników (w tym 1 CV33, reszta normalny wymiar) + 3 drabinki w łazienkach + 46m2 podłogówki (kuchnia, hall, 2 łazienki).
    PV: 9,8kWp Q-Cells Q-Peak Duo + SMA 8kW.

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Także robie rozeznanie w Mazowieckim. Czy w przypadku PV liczy sie tylko producent sprzetu i cena?
    O ile w budowie domu montaz i jakos uslugi/wykonania ma ogromne znaczenie, niestety na watkuo PV nie widze informacji o Czarnej/bialej liscie PV czy tez narzekan na wykonawcow, wiec rodzi sie mysl by kierowac sie najnizsza cena za najlepszej jakosci sprzet? Czy slusznie?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony