dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Jak zacząć?

  1. #1

    Domyślnie Jak zacząć?

    Witam,
    Jestem zielona w temacie budowy domu i nie mam pojęcia od czego zacząć. Może można się kogoś poradzić w tej kwestii? czy lepiej jak się nie znam wziąc fachowców lub kupić już dom gotowy?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ACCel
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    1.085

    Domyślnie

    Zależy czy masz dwie lewe ręce czy nie.

    Zacznij od YT, np Łukasza Budowlańca.

    A w ogóle to o co pytasz? Bo ten kawałek forum dotyczy samodzielnej budowy domu, własnymi rękami
    Projekt 1: AC25K - Dom 52m2 za 30 700 zł lub 59 m2 za 34 500 zł z gankiem -> KLIK!
    Projekt 2: AC2020 - Ekonomiczna i energooszczędna parterówka 140m2 Dziennik -> KLIK!
    Komentarze i rozważania-> KLiK!

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nrijedya Zobacz post
    Ja zacząłem budowę od stworzenia projektu. A dokładniej projektu 3D, jest ciekawe rozwiązanie szczególnie że możemy zobaczyć nasz przyszły dom już na papierze. Podrzucam link do strony, która mi pomagała [moderowano]
    Super, ale linki reklamowe w pierwszym poście brzmią bardzo niewiarygodnie i dlatego je usuwamy, ale by nikt nie czuł się zawiedziony post (bez linka) zachowuję cytując go..

    Ps. Pani Anna to też ma bogate doświadczenia: ma piec z podajnikiem, ma mieszkanie w stanie deweloperskim a teraz przymierza się do budowy domu. Brawo za odwagę !
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 31-01-2020 o 15:10
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał annaa89 Zobacz post
    Witam,
    Jestem zielona w temacie budowy domu i nie mam pojęcia od czego zacząć.
    Od dobrej działki i sensownego projektu, reszta jest tylko konsekwencją poprzednich wyborów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony