dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie Blachotrapez Ice Crystal

    Witam,
    Czy ktoś z szanownych forumowiczów z południowej części polski posiada na dachu blachodachówkę blachotrapezu w powłoce Ice Crystal? Najchętniej kolor ceglany 8004. Mam wycenę dachu na HPS200 i na nią byłem zdecydowany. W grę wchodzą dwa kolory (mam czas do jesieni). Czerń w HPS200 lub ceglany 8004 w Ice crystal. Może ktoś ma doświadczenia z tymi powłokami? Niestety w składach maja ice crystal tylko w graficie lub czerni. Próbnik to mała blaszka a chciałbym zobaczyć tą ceglaną "powłokę lodu" na jakimś dachu.
    Dziękuje z góry.

  2. #2

    Domyślnie

    Od siebie nie polecam blachotrapezu mam powłokę wrinkle mat plus tk najlepsza z dostępnych i już problemy z blacha ogniska korozji na arkuszach , a serwis gwarant do tej pory nic nie robi .
    Jak już musisz od tej firmy brać to lepsza hps200 bo to powłoka innego producenta ,a nie typowo firmy blachotrapez ...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cześć. Widziałem się ostatnio z moim wykonawca i pytał się mnie czy rzeczywiście chce się zdecydować na tego hps’a? Czy czasami to nie przesada cenowa. Na wycenie mam za hps200 mam 39,00. Dach mam mały wiec oszczędności na blasze kilka złotych tanszej tez będą nie wielkie. Mój dekarz jest autoryzowanym wykonawca blachotrapezu stad tez ta firma a wzory maja dość ładne i przy ewentualnej gwarancji to tez może mieć znaczenie. W grę wchodzi hps lub cię crystal.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony