dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Zastosowane dwa różne typy gładzi

    Witam. Na tynk mam położone 2 typy gładzi. Pierwsza warstwa to gładź Dolina Nidy OMEGA, natomiast druga to gotowa gładź Megaron ŚMIG A-2. Dlatego 2 różne typy bo za drugim razem nie chciało mi się już bawić w rozrabianie więc kupiłem gotową. Oczywiście tynk jak i pierwsza warstwa gładzi były zagruntowane. Po przeszlifowaniu ścian miejscami przebija się ta pierwsza gładź, która jest trochę mniej bielsza. Czy to źle? Czy pomalowanie ścian na biało wszystko ładnie zakryje i będzie jednolity kolor czy też będą widoczne przebicia? Z góry dziękuję za informacje.

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Czy na ścianach widoczne są mocniejsze przetarcia czy tylko przebicia? Jeżeli są to tylko przebicia, to rekomendowałbym (po uprzednim dokładnym odpyleniu) pomalowanie powierzchni farbą podkładową, np. Śnieżka Grunt, aby wyrównać podłoże, ujednolicić je, zmniejszyć jego chłonność i zwiększyć przyczepność. Dopiero po wyschnięciu podkładu można malować wybraną przez Pana farbą. Aby efekt był najlepszy, warto stosować jeden rodzaj gładzi. Nakładane warstwy muszą mieć również odpowiednią grubość. Przed aplikacją warto zapoznać się z informacjami zawartymi w karcie technicznej produktu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony