dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lechita1984

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-125
    Posty
    3

    Domyślnie moc przyłączeniowa działki

    Witam

    Moje pytanie nie jest związane z budową domu ale z działką inwestycyjną Chciałbym kupić pewną działkę pod inwestycję , ale nie znam jej mocy przyłączeniowej a jest to jeden z ważniejszych aspektów przy wyborze działki. Właściciel nie ma pojęcia o mocy przyłącza, według pośrednika nieruchomości w starostwie też nie wiedzą, Za radą pośrednika nieruchomości skontaktowałem się z firmę energetyczną (w tym przypadku Energa) i tam też nie mają pojęcia więc gdzie mam tego szukać?

    pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Wystąp do ZE wydanie warunków przyłączenia do sieci przyszlej inwestycji, we wniosku określ potrzebną moc, ZE odpowie czy da radę dostarczyć.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lechita1984

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-125
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź.

    Jako zakład energetyczny to mam rozumieć takie firmy jak Energa Tauron itp ?? jeśli tak to już w opisie wspomniałem że w Energa nie mają pojęcia przynajmniej tak mi odpowiedzieli w informacji dla klientów

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechita1984 Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź.

    Jako zakład energetyczny to mam rozumieć takie firmy jak Energa Tauron itp ?? jeśli tak to już w opisie wspomniałem że w Energa nie mają pojęcia przynajmniej tak mi odpowiedzieli w informacji dla klientów
    ZE interesuje się dopiero, jak ma podłączyć. Więc jak przyłącze jest zbudowane - to Ci powiedzą, jaką masz moc. Jak nie - musisz złożyć wniosek o warunki przyłącza na taką moc, jaką chcesz. Dopiero wtedy ktoś się tym zajmie i zacznie sprawdzać, jaką mają infrastrukturę i projektować przyłącze a w razie potrzeby rozbudowę sieci.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechita1984 Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź.

    Jako zakład energetyczny to mam rozumieć takie firmy jak Energa Tauron itp ?? jeśli tak to już w opisie wspomniałem że w Energa nie mają pojęcia przynajmniej tak mi odpowiedzieli w informacji dla klientów
    Tak ZE Zakład Energetyczny właściwy dla działki.
    Jak myślisz ze w ZE ktoś Ci coś odpowie ot tak to się grubo mylisz. Ale tylko oni wiedzą jaką moc mogą do danej działki przyłączyć. Złóż wniosek na piśmie, o wydanie warunków, zrób ksero wniosku aby Ci potwierdzili. Na odpowiedz mają 30 dni.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lechita1984

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-125
    Posty
    3

    Domyślnie

    mam jeszcze tylko takie pytanko czy takich informacji udzielą tylko właścicielowi działki czy też każdemu kto o to zapyta??

    Dzięki za pomoc

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony