dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.926

    Domyślnie

    U mnie jest cena za m3.
    A tak przy okazji - Swiss tnie styro na 18cm?
    Z opisu niestety wynika, że nie ;/
    Ostatnio edytowane przez Pytajnick ; 27-03-2020 o 09:29

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pytajnick Zobacz post
    U mnie jest cena za m3.
    A tak przy okazji - Swiss tnie styro na 18cm?
    Z opisu niestety wynika, że nie ;/
    tnie 1-30cm w standardzie, ale pewne dziwologi sa w module. nie da sie zrobic takiego "pelnego automatu" niestety... trzeba by pisac osobny sklep tylko dla styropianow od podstaw. czesc niestety trzeba obrabiac "recznie"
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #23

    Domyślnie

    Dla mnie całkiem ok. Cena za m3 jest a to dla mnie najważniejsze.
    W tak BTW czemu ceny wełny nie podają na stronach za m3 tylko za m2? Na większości stron sklepów tak jest jak nie na każdej. Dziwna tradycja.
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał boconek03 Zobacz post
    Dla mnie całkiem ok. Cena za m3 jest a to dla mnie najważniejsze.
    W tak BTW czemu ceny wełny nie podają na stronach za m3 tylko za m2? Na większości stron sklepów tak jest jak nie na każdej. Dziwna tradycja.
    bo welna jest roznie prasowana i 1m3 welny przed spakowaniem jest rozny po rozpakowaniu. welny twarde elewacyjne - jak najbardziej uzywa sie jednostek w m3.
    wg mnie powinno sie uzywac :
    m3 ewentualnie m2 a dopiero pozniej "paczka"
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    ładnie ?



    Na filmie poniżej prezentujemy w sposób graficzny sposób realizacji zamówienia dostawy styropianu na przykładzie producenta Swisspor.

    1. Znajdujesz nas gdzieś w sieci (google, ta strona, nasz funpage Facebooka, grupy tematyczne na Facebook, Forum Muratora fighter1983 - aktywny od 11 lat - obsłużone setki forumowiczów)
    2. Wybierasz produkt i precyzujesz: rodzaje, ilości, grubości
    3. Składasz zamówienie (mailowo, telefonicznie, czat na stronie, messenger, w wiadomości na forum) podając: swój mail, dane do faktury, adres dostawy z numerem telefonu osoby odpowiedzialnej za odbiór zamówienia
    4. Otrzymujesz proforme mailowo
    5. Opłacasz zamówienie
    6. Mailowo od nas zamówienie trafia do właściwej dla Twojej lokalizacji fabryki Swisspor (są 4 - pokazane na mapie)
    7. Producent realizuje dostawę swoim transportem, na swój koszt, po Twojej stronie jest zapewnienie rozładunku
    8. Na e-mail otrzymujesz fakturę za zakupiony towar
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony