dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie Wielonikowość na forum

    EDIT: Post pochodzi z tematu https://forum.muratordom.pl/showthre...cej-CO2/page30, w którym w pewnym momencie dyskusja skręciła na boczne tory i rozwinęła się całkiem mocno w kierunku wielonikowości.
    Od razu napiszę swoje stanowisko: posiadanie więcej niż jednego nicka jest niezgodne z regulaminem forum. Ale - przynajmniej ja - "przymykam" na to oko, o ile użytkownik wygasił stary nick a na nowym normalnie udziela się na forum. Moja opinia nie jest pochwałą, ale wyrazem jakiegoś stopania tolerancji.

    Aha, także tu nadal aktualna jest stara treść mojego postu:

    Proponuję jednak skupić się na temacie wątku, a nie docinkach personalnych. Nie macie nic więcej do dodanie, to może zamkniemy wątek? Bo zaczyna być w nim więcej w postów podpadających pod usunięcie wg zasad regulaminu, gdyż:
    "naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne), są wulgarne, atakują osobę, a nie poglądy

    Jeśli nie potrafimy siebie szanować, to jak można to robić wobec świata?
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 29-01-2020 o 17:40
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    berthold61 zmienil sobie nick na kryzys ( pewnie dla patriotycznego brzmienia ) ale "bystrosc" pozostala.
    To jest kłamstwo bo jakby tak było to własnie by było wbrew regulaminowi. Nasi moderatorzy szybko by to wyłapali i udowodnili podwójną tożsamość na FM.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To jest kłamstwo bo jakby tak było to własnie by było wbrew regulaminowi. Nasi moderatorzy szybko by to wyłapali i udowodnili podwójną tożsamość na FM.
    Czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
    Jaka podwójna tożsamość ?
    Może zanim kogoś oskarżysz o kłamstwo pomyśl trochę ?
    Po prostu, kiedyś pisał pod nickiem berthold, w pewnym momencie się obraził, powiedział, że opuszcza FM, ale nie wytrzymał i powrócił pod nickiem kryzys
    Podobnie "stos", który był najpierw "wiseman"em, czy "6591" później...
    Kolega Twój serdeczny vvvv też już pod drugim pisze...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #4
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
    Jaka podwójna tożsamość ?
    Może zanim kogoś oskarżysz o kłamstwo pomyśl trochę ?
    Po prostu, kiedyś pisał pod nickiem berthold, w pewnym momencie się obraził, powiedział, że opuszcza FM, ale nie wytrzymał i powrócił pod nickiem kryzys
    Podobnie "stos", który był najpierw "wiseman"em, czy "6591" później...
    Kolega Twój serdeczny vvvv też już pod drugim pisze...
    Ale szambeks .Wy to udowodniliście czy sytuacja was zmusza by tak oszukiwać. Przecież to są pomówienia bez dowodów. Pomyślałem,,,,,,,,,,,,,, ,że w wątku o "potrzebujemy więcej CO2 " takie coś nie ma miejsca, podając jako argument czyjąś wielonickowość. To co Ty powiesz jak ja napisze ,że występowałeś pod innym nickiem bo mnie np. wyprowadzisz z równowagi pisząc nie na temat o CO2. To takie proste wręcz banalne. Jeśli to natomiast prawda to mogę być w wielkim zakłopotaniu i czuć się oszukanym.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Chyba można zmieniać nicki likwidując poprzednie konto.
    Ciekawe może być uzasadnienie takiej zmiany nicka
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ale szambeks .Wy to udowodniliście czy sytuacja was zmusza by tak oszukiwać. Przecież to są pomówienia bez dowodów. Pomyślałem,,,,,,,,,,,,,, ,że w wątku o "potrzebujemy więcej CO2 " takie coś nie ma miejsca, podając jako argument czyjąś wielonickowość. To co Ty powiesz jak ja napisze ,że występowałeś pod innym nickiem bo mnie np. wyprowadzisz z równowagi pisząc nie na temat o CO2. To takie proste wręcz banalne. Jeśli to natomiast prawda to mogę być w wielkim zakłopotaniu i czuć się oszukanym.
    Bez dowodów ?
    Zarówno berthotd, jak i kryzys mieszkali kiedys w Rudzie Sląskiej, ale wynieśli siè na opolszczyznę. Jeden i drugi ocieplał dom własnoręcznie, kleił pianką. Popierają taką samą opcię polityczną.
    Przypadek ?
    Stos, 6591 i wiseman mieszkają w domu szkieletowym. Wszyscy ogrzewają go gruntową pompa ciepła. Biorą/brali (w miarę, jak aktywny był dany nick) udział w tematach zwiazanych z PV. Popieraje te sama opcje politycznà. Robią (robili) takie same błędy interpunkcyjne.
    Przypadek?

    Nie bądż naiwny...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #7
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Bez dowodów ?
    Zarówno berthotd, jak i kryzys mieszkali kiedys w Rudzie Sląskiej, ale wynieśli siè na opolszczyznę. Jeden i drugi ocieplał dom własnoręcznie, kleił pianką. Popierają taką samą opcię polityczną.
    Przypadek ?
    Stos, 6591 i wiseman mieszkają w domu szkieletowym. Wszyscy ogrzewają go gruntową pompa ciepła. Biorą/brali (w miarę, jak aktywny był dany nick) udział w tematach zwiazanych z PV. Popieraje te sama opcje politycznà. Robią (robili) takie same błędy interpunkcyjne.
    Przypadek?

    Nie bądż naiwny...
    No to odpowiedz mi na pytanie które Ci zadałem.
    To co Ty powiesz jak ja napisze ,że występowałeś pod innym nickiem bo mnie np. wyprowadzisz z równowagi pisząc nie na temat o CO2.
    Zobacz ile jest krótkich nicków z podpisem baned. Jak się będziesz z tym czół ,że napiszę np. że Ty jesteś jakiś tam elełonor55 itd.Mod jak wyżej zna sytuacje ale nic nie powie a Ty zostaniesz uznany za wielonckowca.Nic nie będę udowadniał tylko będę o tym przypominał. Czyli po prostu Ci to przybiję.Kto będzie wtedy naiwny ja czy Ty? Dopisze np. że Twoja ortografia kogoś mi np. przypomina. Będzie w porządku?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Chłopie, pisz sobie, co chcesz, generalnie na Twoje wywody większej uwagi nie zwracam, gdyż brnięcie przez nie jest dośś męczące.
    Chciałeś wiedzieć, jak wygląda sytuacja że zmienianymi nickami, to wyjaśniłem.
    Czy przyjmiesz to do wiadomości, czy nie, gdyż będziesz "czół" inaczej - nie mój problem.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
    Jaka podwójna tożsamość ?
    Może zanim kogoś oskarżysz o kłamstwo pomyśl trochę ?
    Po prostu, kiedyś pisał pod nickiem berthold, w pewnym momencie się obraził, powiedział, że opuszcza FM, ale nie wytrzymał i powrócił pod nickiem kryzys
    Podobnie "stos", który był najpierw "wiseman"em, czy "6591" później...
    Kolega Twój serdeczny vvvv też już pod drugim pisze...
    Odpiszę ci wyjątkowo bo już dawno przestałem reagować na twoje idiotyczne zaczepki i personalne wycieczki. Dziwi mnie tylko, że moderatorzy na to pozwalają, ale widać ten pełen obiektywizm.Zacytować? Nigdy nie ukrywałem, że to mój drugi nick, pierwszy to praktycznie tylko szukanie konaków. Nie miałem wtedy czasu na pierdoły. Powód prosty, Niektóre osoby mają faktury z moimi danymi. Niestety popełniłem zajebisty błąd i skorzystałem z usług forumowych pseudo fachowców. Nie polecam nikomu takiego rozwiązania. Widziałem też kilka osób, które miały również potem podobne zdanie Zresztą już chyba to nawet tobie odpisywałem jak się przyp.... do mnie na samym początku w wątku (o ile dobrze pamiętam) o rekuperatorach.

    Tak jestem z NS kolegą. Masz coś do tego? Ty z d7d tworzycie tutaj jedność (to nie moje, żeby nie było). No i nie należę do
    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Dla malkontentów i fotohobby, .
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    No, ale jaka "personalna wycieczka" ? A może Twoje przewrażliwienie ?
    Po prostu przytoczylem m.in Twój przykład, żeby uzmysłowić @NS , że takie rzeczy dzieje się na Forum, bo chłopina nie chce uwierzyć i zarzuca kłamstwo.
    Ty się z tym przynajmniej nie kryjesz, inni już tak
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    Daj spokój. Szkoda czasu. Poziom niektórych osób jest ze dwa razy płytszy niż totalnie zamulony rów melioracyjny,

    Najlepsze jest to, że np. niektórzy polecali kominki nie tylko rekreacyjne, ale przede wszystkim do ogrzewania a potem na nie pluli. Jak się czują Ci którzy skorzystali z takich porad a potem czytają posty opluwające kominki przez tych samych co jeszcze niedawno je polecali tzn. tych pseudo doradców?
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 29-01-2020 o 19:51 Powód: QUOTE
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Nie raz. Zacytować? Co zrobili z tym moderatorzy? O inne pierdoły się czepiali. Przykładów dużo.
    Pisałem do ciebie? Już dawno przestałem z tobą dyskutować, bo nie ma o czym. Zresztą z kapusiem się nie zadaje, bo jak zwykle zaczynasz dymy a potem lecisz z płaczem do moderatorów jak dzidziuś w przedszkolu.


    Tak, pisałeś do mnie, bo nad Twoja wypowiedzią widziałem swoje słowa
    A że temat zszedł na wielonickowcow, to i Twój się w nim znalazł.
    Cały czas nie rozumem Twojego osobowego uniesienie....

    Znowu wchodzisz do wątku i zaczynasz flagę.
    NS pytał o wielonickowców, poszło wyjaśnienie, jak wyglàda rzeczywistość, a Ty się burzysz i bajdurzysz o personalnych wycieczkach...

    Jeśli widzę przykład łamania regulaminu Forum, do po prostu raporatuje posta.
    Najczęściej znika, czyli miałem rację.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 29-01-2020 o 20:04
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Offtop w tym wątku robisz Ty.
    Temat jest jasny - "Wielonikowośc na forum", a i poki sie nie wtrąciłeś wpisy były w temacie.
    Ty już zdążyłaś zejść na temat moderatorów

    No, ale rozumiem...
    Kiedys:
    Nie miałem wtedy czasu na pierdoły
    A teraz masz i efekt widać, gdzie tylko się pojawisz....
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #14
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Wy to chyba nie rozumiecie co to wielonickowość . To nie jest kłamliwe wskazanie takiej osoby ale udowodnienie ,ze na polu FM są tacy którzy maja wiele wcieleń. Wielonickowcem jest osoba ,która np. po banie nazwała się np. pipiurek ale zawsze pozostaje tym z pierwszej rejestracji.Długi ban ale chęć odpowiadania - obrony pozostała .Wiele nicków na tym samy IP powoduje że można otaczać ofiarę bez aprobaty innych uczciwych forumowiczów. Inna formą w mojej subiektywnej ocenie jest wielonickowość postępująca. Byłeś np jakimś y ban ,jesteś x, ban jesteś z ban itd itd. Zatrzymujesz się na jakimś nicku i żyjesz.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Panowie,
    trochę za daleko się posuwacie. Gdyby sprawa dotyczyła jakiś nowych nicków, to każdy uczestniczący w tej kłótni dostałby ode mnie bana na przemyślenia (tydzień?).
    Jesteście starymi uczestnikami forum i liczę że się zreflektujecie i bez tego.

    Jeśli macie podejrzenia co do uprawiania przez kogoś podwójnego, uprzykrzającego innym, życia na forum: zgłaszajcie. To nie jest kapowanie a raport. Nie ma zgody na to, by ktoś pisał sobie w sprawach budowlanych na jednym nicku i jednocześnie wszczynał awantury na drugim.

    Mam podejrzenia do pewnych nicków, że należą do osób zbanowanych długoterminowo. Nie drążę tego dopóki swoim zachowaniem trzymają się reguł.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    @Finlandia, tu nie chodzi o podwójną osobowość (to byłoby łamaniem regulaminu), tylko o zmianę uźywanego nicka bez poinformowania o tym.
    Mniejsza o powody takiej decyzji - może ktoś uznał, źe do tej pory pisał pierdoły i postanowił rozpocząć od początku, może, toś odcina się od swojej przeszłości, albo chroni swoją prywatność itp, itd.
    Warto tylko wiedzieć, że sà na tym Forum użytkownicy, których słowa sygnowane są 2-3 nickami.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 30-01-2020 o 11:20
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Tak, od początku rozumiem co masz na myśli. Nowy nick - poza uzasadnionymi przypadkami - to nie jest coś, co popieram. Uznanie we mnie budzi zmiana poglądów w ramach tego samego nicka. Ta wartość kiedyś była nazywana "cnotą".

    Nie jestem w stanie uwierzyć w "nękanie" poprzez forum ze strony sprzedawców, ale powiedzmy że przyjmuję takie uzasadnienie mimo braku dowodów.
    Każde niechciany spam na priw można zaraportować a wtedy to handlarz dostanie bana.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak, od początku rozumiem co masz na myśli. Nowy nick - poza uzasadnionymi przypadkami - to nie jest coś, co popieram. Uznanie we mnie budzi zmiana poglądów w ramach tego samego nicka. Ta wartość kiedyś była nazywana "cnotą".

    Nie jestem w stanie uwierzyć w "nękanie" poprzez forum ze strony sprzedawców, ale powiedzmy że przyjmuję takie uzasadnienie mimo braku dowodów.
    Każde niechciany spam na priw można zaraportować a wtedy to handlarz dostanie bana.
    Przeczytaj uważnie jeszcze raz post nr 11. Tylko tak uważnie i nie oszczędzaj prądu, tak jak już to pisałeś. Sorki, ale Ty nie wiesz jak to tutaj jest.
    Sam sobie szukałem. Ja sobie sam wybierałem. Sam. Ja osobiście. Dobrze widziałeś, że świadczą usługi i się reklamują, bezprawnie, a nic z tym nie robiłeś. Nie udawaj. No ale już kiedyś w innym wątku podobnie pisałeś. Taka jest prawda, ale jak zwykle kręcisz.
    Pozdrawiam.


    PS. Mam to gdzieś czy rzucisz bananem czy nie.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Obawiam się, że nadal nie jestem w stanie zrozumieć Twojego toku myślenia ani prezentowanych zarzutów. Z resztą nie po raz pierwszy. Jeśli masz uzasadnione przekonanie o naruszeniu prawa - zgłoś się na policję.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Oczywiście, że nie. Ja tego nie wymyśliłem. Może to z wątków kominkowych. Odszukaj sobie.
    Dobra tyle, bo to nie ma najmniejszego sensu, bo wiadomo od kogo się zaczęło.
    Pozdrawiam.
    Nie wiem co masz na myśli pisząc "wiadomo od kogo się zaczęło"

    Może napisz jaki ma sens umieszczenie w twojej sygnaturze linka pod nazwą "KLIK" (tego po prawej stronie) do postu #69 @forgetit
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7891956
    W jakim celu linkujesz?
    Rozumiesz coś z tego tematu? z pytań i odpowiedzi?
    Czy tylko bawi Ciebie ta odpowiedz mimo że jej nie zrozumiałeś i nie zrozumiałeś ani pytań, ani dalszych postów i odpowiedzi?
    Celowo cytujesz "wybiórczo".
    Podobnie cieszyłeś się z głupich postów Piotra Batury i kemot_p.
    To Ty tworzyłeś "spółdzielnię" z dwoma forumowiczami mającą na celu zdyskredytowanie mojej osoby i moich wpisów.

    Powtórzę
    To nie były wycieczki osobiste i pomówienia?
    Może chwila refleksji na sobą i swoimi wpisami by się Tobie przydała?
    Pozdrawiam
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 1 z 3

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony