dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Obawiam się, że nadal nie jestem w stanie zrozumieć Twojego toku myślenia ani prezentowanych zarzutów. Z resztą nie po raz pierwszy. Jeśli masz uzasadnione przekonanie o naruszeniu prawa - zgłoś się na policję.
    Wcale mnie to nie dziwi. Na policję? Się ubawiłem. Sorki, ale nie mam co więcej tłumaczyć.
    Pozdrawiam i powodzenia.
    PS. Nie ma żadnych zarzutów.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie wiem co masz na myśli pisząc "wiadomo od kogo się zaczęło"

    Może napisz jaki ma sens umieszczenie w twojej sygnaturze linka pod nazwą "KLIK" (tego po prawej stronie) do postu #69 @forgetit
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7891956
    W jakim celu linkujesz?
    Rozumiesz coś z tego tematu? z pytań i odpowiedzi?
    Czy tylko bawi Ciebie ta odpowiedz mimo że jej nie zrozumiałeś i nie zrozumiałeś ani pytań, ani dalszych postów i odpowiedzi?
    Celowo cytujesz "wybiórczo".
    Podobnie cieszyłeś się z głupich postów Piotra Batury i kemot_p.
    To Ty tworzyłeś "spółdzielnię" z dwoma forumowiczami mającą na celu zdyskredytowanie mojej osoby i moich wpisów.

    Powtórzę
    To nie były wycieczki osobiste i pomówienia?
    Może chwila refleksji na sobą i swoimi wpisami by się Tobie przydała?
    Pozdrawiam
    No i dobrze Ci wszyscy pisali.
    Napisałem Ci, że jesteś dyletant czy idiota? Klepnąłem posty, że swoją wiedzę opierasz na internecie. Taka prawda. Wybacz @d7d nie chce mi się. Sorki.
    Trzymaj się i powodzenia.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Gdyby Twoje posty nie wchodziły w politykę (zarażając nią kolejne wątki, czyli krótka droga do ich zamknięcia), to by nie były kasowane.

    Może i Redakcja wie, ja nie mam z tym problemu. Wątek wydzieliłem dla podkreślenia faktu, że takie sytuacje się zdarzają, a jeśli są uporczywe, to można je zgłaszać.
    Sam fakt wyjaśnienia kto jest kim zaistniał i ze swojej strony nie widzę potrzeby kontynuacji tego tematu, bo do niczego on nie prowadzi.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No i dobrze Ci wszyscy pisali.
    Napisałem Ci, że jesteś dyletant czy idiota? Klepnąłem posty, że swoją wiedzę opierasz na internecie. Taka prawda. Wybacz @d7d nie chce mi się. Sorki.
    Trzymaj się i powodzenia.
    To jest twoja prawda. Kłamiesz i hejtujesz. Taka mentalność.

    PS Nie "wszyscy" tylko kilku podobnych tobie z wiecznymi problemami spowodowanymi brakiem tzw. "normalności".
    Jest takich może trzech może pięciu.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 30-01-2020 o 15:41 Powód: PS - uzupełnienie
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #25
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Gdyby Twoje posty nie wchodziły w politykę (zarażając nią kolejne wątki, czyli krótka droga do ich zamknięcia), to by nie były kasowane.

    Może i Redakcja wie, ja nie mam z tym problemu. Wątek wydzieliłem dla podkreślenia faktu, że takie sytuacje się zdarzają, a jeśli są uporczywe, to można je zgłaszać.
    Sam fakt wyjaśnienia kto jest kim zaistniał i ze swojej strony nie widzę potrzeby kontynuacji tego tematu, bo do niczego on nie prowadzi.
    Czytam i myślałem ,że masz ............ .Pozwalasz sobie w temacie ,który sam wywołałeś na nieformalny atak dwóch muszkieterów trzeciego nie liczę bo to złudzenie. Trzeba Ci aż takiego wysiłku aby wyeliminować niekorzystny proceder na FM jakim jest wielonickowość zaiste zaimponowałeś mi tą biernością. Jeśli nikomu Ty publicznie niczego nie udowodniłeś , a w/w skarzą bez dowodów i nie rozumieją że tym samym narażają się na kłamstwo to w moim przekonaniu kłamią i pomawiają. W mojej subiektywnej ocenie wykorzystując swoją osobowość na FM mając pod nią działające i różniące tylko nazwą nicki,psując atmosferę, podpadają pod regulamin i powinni być ukarani jak niesie regulamin .Pełna zgoda. Jeżeli np. ktoś ma drugie wcielenie bo pierwsze zabrano mu z powodu nieregulaminowego traktowania innych ,szydzenia , wyśmiewania , gardzenia itp.i nadal czyni tak samo skutek jest taki sam. Jak wielonickowcy panoszyli się po wątkach i robili sobie prywatny folwark nie reagowałeś. Miałeś dowody takie jakie przedstawiają w/w i co z tym zrobiłeś? Null ,kompletne nic.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Same oskarżenia i "nakaz" co i kto zrobił źle i jak powinien zrobić "dobrze".
    Może tak być że ktoś zmienił nick bo miał już dosyć nazwy swojego nicka i był znany ze swoich wypowiedzi od których chciał się odciąć.
    Nie musiał atakować lub być banowanym.
    Zmienił bo tak chciał. A stare konto zlikwidował.

    Więcej wiary w Człowieka.

    PS Kto (zespół dwóch muszkieterów) atakuje trzeciego muszkietera?
    Może konkrety?
    Może byś chciał zostać Moderatorem ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Niktspecjalny,
    jesteś kolejną osobą, której wpisów nie potrafię zrozumieć. Nie wiem o jakich dowodach mówisz. Bądź łaskaw wyrażać się jasno i precyzyjnie.
    Jeśli były jakieś "dowody" (nie wiem na co?) to widocznie Twoja opinia nie została podzielona przez osoby sprawdzające raport.
    Kolejna sprawa: regulamin to nie kodeks, który wymienia przepisy i od podaje przewidzianą za ich złamanie karę.
    Zacytuję fragment regulaminu: Forum "może odmówić utworzenia Profilu, zablokować lub usunąć istniejący Profil". Kluczowe słowo napisałem grubymi literami.
    Jeśli masz uzasadnione podejrzenia, że użytkownik ma dwa nick a przy tym rażąco narusza dobre obyczaje forum to możesz użyć raportu wskazując konkretne zarzuty. Jeśli jednak nie chcesz "kapować" jak to w obrzydliwy sposób nazwałeś, to możesz też napisać o swoich podejrzeniach w tym wątku, a wtedy owi użytkownicy zostaną tu "kulturalnie" obgadani.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 30-01-2020 o 15:38
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #28
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Same oskarżenia i "nakaz" co i kto zrobił źle i jak powinien zrobić "dobrze".
    Może tak być że ktoś zmienił nick bo miał już dosyć nazwy swojego nicka i był znany ze swoich wypowiedzi od których chciał się odciąć.
    Nie musiał atakować lub być banowanym.
    Zmienił bo tak chciał. A stare konto zlikwidował.

    Więcej wiary w Człowieka.

    PS Kto (zespół dwóch muszkieterów) atakuje trzeciego muszkietera?
    Może konkrety?
    Może byś chciał zostać Moderatorem ?
    Cofnij to bo nie chciałbyś tego .

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Dlaczego nie.
    Przecież jesteś obiektywny i nie będziesz przedkładał nad obiektywność osobistych animozji i osobistych poglądów na tematy dyskutowane.
    Czyżbyś tego nie wiedział lub myślisz że będziasz zgodnie z zasadami FM kasował posty nie pochwalające posiadanie np. KZPŁW podpiętym do ogrzewania podłogowego?
    Nie taka jest rola Moderatora

    PS Zamiast "droczyć się" z forumowiczem to byś go banował?
    Fakt, niektórym władza uderza do głowy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    której wpisów nie potrafię zrozumieć..
    Czy nazwanie kogoś
    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Śmieszny z ciebie gość... kompletny dyletant
    to
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne), są wulgarne, atakują osobę, a nie poglądy[/I]
    Można tak się odnosić do innych osób?
    Co wtedy zrobiłeś, a byłeś tam?

    A o moich wykonawcy(ach) nie będę Ci już tłumaczył,jak to wyglądało, bo jest(są) dalej tutaj obecni. Tak jak CI pisałem przeczytaj uważnie ten post 11. Nie pisze kto co i jak, z oczywistych względów.

    PS. Widać prądu nie oszczędzasz na czytanie i pisanie, to napisz jak dbasz o to środowisko w odpowiedni wątku.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    @vvvv
    "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"

    Coś piszesz o swoim wykonawcy lub swoich wykonawcach który jest lub są na FM.
    Albo podajesz konkrety albo nie wypominaj i zakończ dyskusję na temat tych wykonawców.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    To jest twoja prawda. Kłamiesz i hejtujesz. Taka mentalność.

    PS Nie "wszyscy" tylko kilku podobnych tobie z wiecznymi problemami spowodowanymi brakiem tzw. "normalności".
    Jest takich może trzech może pięciu.
    No nie kuś, ale piszesz masz. Niestety taka jest prawda. Dobrze Ci w tym wątku napisał @forgetit. Oj było tego sporo. Niestety wiedza z internetu. to nie wszystko. Bo np. jak można nie mieć np. PV tak jak lub mieć jeszcze nie uruchomioną instalację wykonaną przez firmę jak @foto i być ekspertem. Trochę dziwne. Jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam. Nie znam się na pompach ciepła, ale planuje zamianę mojego peleciaka to pytałem, żeby ktoś coś doradził w sprawie DZ. Dostałem . odpowiedz. Zrobiłem sam,ale się nie wypowiadam. Za mało wiem. Chcesz zdjęcia na PW. Wyślę Ci to może się dokształcisz i tam też będziesz doradzał. Ja nie mam moralności? Oj @d7d. Zresztą niech Ci będzie.
    Trzymaj się.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #33
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Niktspecjalny,
    jesteś kolejną osobą, której wpisów nie potrafię zrozumieć. Nie wiem o jakich dowodach mówisz. Bądź łaskaw wyrażać się jasno i precyzyjnie.
    Jeśli były jakieś "dowody" (nie wiem na co?) to widocznie Twoja opinia nie została podzielona przez osoby sprawdzające raport.
    Kolejna sprawa: regulamin to nie kodeks, który wymienia przepisy i od podaje przewidzianą za ich złamanie karę.
    Zacytuję fragment regulaminu: Forum "może odmówić utworzenia Profilu, zablokować lub usunąć istniejący Profil". Kluczowe słowo napisałem grubymi literami.
    Jeśli masz uzasadnione podejrzenia, że użytkownik ma dwa nick a przy tym rażąco narusza dobre obyczaje forum to możesz użyć raportu wskazując konkretne zarzuty. Jeśli jednak nie chcesz "kapować" jak to w obrzydliwy sposób nazwałeś, to możesz też napisać o swoich podejrzeniach w tym wątku, a wtedy owi użytkownicy zostaną tu "kulturalnie" obgadani.
    Czego Ty nie rozumiesz.Mam te obrzydliwe posty na twardym dysku i trzymam dla potomnych.Nie rozumiesz tego ,ze zanim dasz banana musisz wiedzieć komu ,za co i czemu to ma służyć i zanim dojdziesz do wielonickowości musisz przejść przez dwa wspierające się słowa. Stronniczość i obiektywizm.Tyle i aż tak mało.Oto zawsze walczyłem na FM.Co do precyzji o jaką mnie podejrzewasz bardziej być precyzyjnym nie mogłem ale jak to vvvv napisał olałeś mnie.Twoje słowa.Zawsze widziałeś jedną stronę prawdy i nie słuchałeś tłumaczenia tej drugiej sygnując to j/w prezentujesz.Idź na policję ,to już słyszałem i to nie w tym wątku. Powtórzę po raz ostatni co zrobisz jak np. powiem ,że np. fotohooby działa z na dwa baty na FM. Co powiesz i jak zadziałasz.? Tylko tyle i aż tyle.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    @vvvv
    "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"

    Coś piszesz o swoim wykonawcy lub swoich wykonawcach który jest lub są na FM.
    Albo podajesz konkrety albo nie wypominaj i zakończ dyskusję na temat tych wykonawców.
    No ale gdzie ja napisałem, że jestem idealny.
    Do to tej mojej sprawy to temat zamknięty dawno. Już to wyjaśniłem dawno. Nawet do @foto na samym początku. Wiadomo kto się przywalił do mnie. Przeczytaj uważnie post nr 11. Już dawno z nim nie piszę, bo .... .
    Już było. Niech se pisze.
    Wszytko.
    Pozdrawiam.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Trzeba coś tam pewnie wiedzieć, a nie udawać pseudo fachowca i oczerniać innych od oszustów, a samemu być oszustem.
    Takie bełkotu to jeszcze tutaj nie czytałem. Jakiego twardziela bierzesz. bo zioło tak nie działa?
    pellet tam nie jest eko, według pożytecznych idiotów.
    Tak czytam i czytam i jest to typowy bełkot osoby która nie pojęcia o wielu rzeczach
    Faktycznie te opary ze śmieci i opon się na mózg rzuciły
    Strasznie bełkoczesz
    Co my tutaj mamy... zarzut oszustwa, insynuacje co do zażywania narkotyków, wyzwanie od idiotów, "pieszczotliwe" określenia typu "bełkot" itp... czysty Wersal....
    A to tylko pobieżnie przeglądnięcie postów @vvvv od listopada.
    Przy czym "grubsze" kawałki zostały usunięte przed moderatorów.
    Ale nic to - przecież zawsze można znów zmienić nicka, prawda ?

    No, ale:

    Nie miałem wtedy czasu na pierdoły
    A teraz masz, efekt powyżej...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 30-01-2020 o 17:00
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No i dobrze Ci wszyscy pisali.
    Napisałem Ci, że jesteś dyletant czy idiota?
    Klepnąłem posty, że swoją wiedzę opierasz na internecie. Taka prawda.
    Wybacz @d7d nie chce mi się. Sorki.
    Trzymaj się i powodzenia.
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    To jest twoja prawda. Kłamiesz i hejtujesz. Taka mentalność.

    PS Nie "wszyscy" tylko kilku podobnych tobie z wiecznymi problemami spowodowanymi brakiem tzw. "normalności".
    Jest takich może trzech może pięciu.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No nie kuś, ale piszesz masz. Niestety taka jest prawda.
    Dobrze Ci w tym wątku napisał @forgetit. Oj było tego sporo.
    Niestety wiedza z internetu. to nie wszystko.
    ...
    Ja nie mam moralności? Oj @d7d. Zresztą niech Ci będzie.
    Trzymaj się.
    To ustalmy fakty:
    1. znasz się na budownictwie aby ocenić czy @forgetit napisał prawdę?
    2. masz wykształcenie budowlane i uprawnienia projektowe lub wykonawcze w zakresie konstrukcji budowlanych ?
    3. może @forgetit ma takie wykształcenie i uprawnienia?
    Wiesz czy zakładasz lub przypuszczasz że ma takowe i dlatego zakładasz, że to co napisał to jest prawda?
    4. Przeczytaj moje wcześniejsze wpisy i bezpośrednią odpowiedź.
    Przeczytaj odpowiedź #74 - wiesz jaka jest różnica między wymiarowaniem a szacowaniem nośności?
    Wiesz jaka jest różnica między projektowaniem konstrukcji a ekspertyzą nośności konstrukcji?
    @forgetit też nie wie.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7892054

    Albo nie potrafisz myśleć albo jesteś hejterem i prowadzisz swoją krucjatę.przeciwko wybranym forumowiczom.
    Wiedzę na temat poruszany w "średnica słupa betonowego"
    https://forum.muratordom.pl/showthre...upa-betonowego
    czerpiesz z wykształcenia zawodowego, z książek, czasopism czy z internetu?
    Wypowiedziałeś się wiec musisz się na tym znać.

    Potrafisz też ocenić że ja swoją wiedzę czerpię z internetu. I oczywiście potrafisz to udowodnić bo inaczej było by to pomówieniem niezgodnym z zasadami FM.

    Nie komentuj tematu "średnica słupa betonowego" na którym się nie znasz a wiedzę swoją czerpiesz z wpisów na FM forumowiczów podobnych tobie.
    Chętnie przyłączasz się do negatywnych komentarzy dotyczących wybranych forumowiczów.
    Do komentarzy w temacie w którym nie masz nic do powiedzenia poza jednym - dołączanie do hejtu.

    FM zamiast być forum wymiany doświadczeń, opinii i ocen rozwiązań technicznych przez nielicznych jest sprowadzane do hejtu i poza merytorycznej pseudo dyskusji.
    W mojej opinii niestety należysz to tego grona.
    A przecież można normalnie funkcjonować na FM jak 99,99% Forumowiczów.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    @d7d
    Daj spokój, przecież sam o sobie napisał, że jest "forumowym głupkiem"
    ... no i potrafi produkować "gnój z pokrzyw" (to jego wypowiedź)

    ps - ponadto wszystkiemu winni (w jego ocenie, o czym wielokrotnie pisze), "hamerykanie", "chinole", "ruskie", "szwaby" i inne nacje ... niektórzy niestety tak mają i na to nie poradzisz
    Proponuję ignorować (choć cytaty będą widoczne ... niestety)
    unde venis et quo tendis

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Co my tutaj mamy... zarzut oszustwa, insynuacje co do zażywania narkotyków, wyzwanie od idiotów, "pieszczotliwe" określenia typu "bełkot" itp... czysty Wersal....
    A to tylko pobieżnie przeglądnięcie postów @vvvv od listopada.
    Przy czym "grubsze" kawałki zostały usunięte przed moderatorów.
    Ale nic to - przecież zawsze można znów zmienić nicka, prawda ?

    No, ale:


    A teraz masz, efekt powyżej...
    Tylko tyle
    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Musiałbyś być głupkiem, żeby ...
    nie poszukać więcej i wkleić.
    No ale z ciebie dyletant i śmieszny gość. To była wymiana między dwoma stronami. Jak wiele tutaj. Nikt nie pobiegł do moderatorów. Ty zaczynasz dymy a potem to biegniesz na skargę jak dzidziuś w przedszkolu.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    To ustalmy fakty:
    1. znasz się na budownictwie aby ocenić czy @forgetit napisał prawdę?
    2. masz wykształcenie budowlane i uprawnienia projektowe lub wykonawcze w zakresie konstrukcji budowlanych ?
    3. może @forgetit ma takie wykształcenie i uprawnienia?
    Wiesz czy zakładasz lub przypuszczasz że ma takowe i dlatego zakładasz, że to co napisał to jest prawda?
    4. Przeczytaj moje wcześniejsze wpisy i bezpośrednią odpowiedź.
    Przeczytaj odpowiedź #74 - wiesz jaka jest różnica między wymiarowaniem a szacowaniem nośności?
    Wiesz jaka jest różnica między projektowaniem konstrukcji a ekspertyzą nośności konstrukcji?
    @forgetit też nie wie.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7892054

    Albo nie potrafisz myśleć albo jesteś hejterem i prowadzisz swoją krucjatę.przeciwko wybranym forumowiczom.
    Wiedzę na temat poruszany w "średnica słupa betonowego"
    https://forum.muratordom.pl/showthre...upa-betonowego
    czerpiesz z wykształcenia zawodowego, z książek, czasopism czy z internetu?
    Wypowiedziałeś się wiec musisz się na tym znać.

    Potrafisz też ocenić że ja swoją wiedzę czerpię z internetu. I oczywiście potrafisz to udowodnić bo inaczej było by to pomówieniem niezgodnym z zasadami FM.

    Nie komentuj tematu "średnica słupa betonowego" na którym się nie znasz a wiedzę swoją czerpiesz z wpisów na FM forumowiczów podobnych tobie.
    Chętnie przyłączasz się do negatywnych komentarzy dotyczących wybranych forumowiczów.
    Do komentarzy w temacie w którym nie masz nic do powiedzenia poza jednym - dołączanie do hejtu.

    FM zamiast być forum wymiany doświadczeń, opinii i ocen rozwiązań technicznych przez nielicznych jest sprowadzane do hejtu i poza merytorycznej pseudo dyskusji.
    W mojej opinii niestety należysz to tego grona.
    A przecież można normalnie funkcjonować na FM jak 99,99% Forumowiczów.
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie masz zielonego pojęcia jak to wszystko wygląda, a przychodzisz i bełkoczesz, ....
    Masz rację. Nie znam się. Jak to było z tą belką?
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Masz rację i z tym i z tymi pozostałymi określeniami które pokazują poziom umysłowy autorów takich określeń.
    Taka mentalność.
    Niestety Moderacja czasami (?) pozwala na pozamerytoryczną dyskusję i wieczne czepianie się wybranych forumowiczów.
    Oczywiście szanuję pracę Moderatorów i mam dla nich uznanie za ich pracę. Bez nich było by dużo gorzej.

    Prowadziłem kiedyś rozmowę z Redakcją na temat szkalującego wpisu ale Redakcja nie wiedziała co ma z tym "problemem" zrobić.

    Za dużo jest tolerancji dla hejtu i dla chamstwa.
    Kultura dyskusji zanika.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 2 z 3

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony